Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Transport i logistyka
 • Transport
 • Zarządzanie transportem
Kierunki studiów
 • Transport i logistyka (53)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

53 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie transportem 2024

  Studia magisterskie Programy w Zarządzanie transportem

  Zarabianie magistra Transportation Management jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią zwiedzanie sprawdzone perspektywy i handel nowe pomysły na temat złożonych systemów tranzytowych. Studenci uzyskanie stopnia w zarządzaniu transportem może pracować do złagodzenia Rush Hour zatorów, planują nowe podejście do zarządzania systemami podróży autostradą, i dowiedzieć się o procesach łańcucha dostaw w systemach światowych i krajowych.

  Co to jest Mistrz Transportation Management? Jest to metoda, która będzie przekazanie studentom podstawowej wiedzy na sukces, takich jak zarządzanie sieciami transportu i dystrybucji. Łączy studia z różnych dziedzin, takich jak inżynieria, ekonomia, i urbanistycznych kształcenie studentów na temat uwarunkowań niezbędnych do projektowania systemów transportowych. Uczestnicy programu będą również dowiedzieć się o stabilności, poprawę bezpieczeństwa oraz zwiększenie niezawodności i efektywności systemów transportowych.

  Istnieje wiele powodów, aby podjąć Pana w trakcie transportu Zarządu. Na przykład, program uczy wielu umiejętności, takich jak nadzór planowanie, logistyka, rozwój, utrzymanie i naprawy systemów transportowych. Studenci mogą spodziewać się zarządzać aspekty finansowe, w tym budżetów i wydatków.

  Koszty programowe różnią się w zależności od uczelni. Program trwa od roku do trzech lat. Z tego powodu konieczne jest, aby przyszły student badania szkół dokładnie, aby upewnić się, że program oferowany pasuje do swoich celów.

  Osoby, które biorą udział w programie znajdują się często w wysokim popytem na coraz bardziej konkurencyjnym kariery takich jak logistyków, planistów transportu, i menedżerów operacji tranzytowych. Uczniowie rozwijają silniejsze podstawy zarządzania, koncentrując się na logistyce ruchu dostaw, osób i towarów z jednego miejsca do drugiego, przy jednoczesnym uwzględnieniu bezpieczeństwa, wydajności i kosztów.

  Liczne międzynarodowe możliwości programu istnieje z różnych uczelni. Zajęcia online są wyjątkowym rozwiązaniem dla studentów, którzy mieszkają na całym świecie, zwłaszcza w odległych obszarach o małym dostępem do college'u. Wybory internetowe oparte też dla osób, które wymagają elastyczny harmonogram. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.