Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 Studia magisterskie w Zarządzanie restauracją 2023

4 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie restauracją 2023

Przegląd

magistra zarabia się dopiero po pierwszym ukończeniu licencjackich studiów, zwykle tytuł licencjata. Wybór, aby kontynuować analizę korzyści swoją karierę poprzez dostarczenie Państwu wiedzy i umiejętności niezbędnych, aby przejść do zaawansowanych pozycjach.

Czym jest Master Restauracja Management? Studenci, którzy zdecydują się studiować zarządzanie restauracji są wyposażone we wszystko co niezbędne do obsługi restauracji lub knajpek. Pola często koncentrują się na elementach biznesowych, w tym przedsiębiorczości i marketingu żywności koncepcji przygotowawczych, usług sanitarnych i kierowniczych, jak również zdolności administracyjnych. Oczywistym jest również dla uczniów do nauki umiejętności komunikacji interpersonalnej do interakcji z klientami.

Podstawowym sposobem studenci korzystają z zdobywając tytuł magistra w restauracji Management jest poprzez uzyskanie specjalistycznych umiejętności dla ich kariery.Trzymając magistra często równa się wyższego wynagrodzenia, a zdobyte umiejętności zarządzania i komunikacji są stosowane w prawie każdym miejscu.

Koszt czesnego i innych opłat różni się całkiem sporo. Istnieje wiele czynników, takich jak szkoły, konkretnego programu, długość studiów, status studenta i kraju, które określają swoje wydatki. Przed zapisaniem, dobrze jest zrobić dokładne badania i dowiedzieć się, który program jest dla Ciebie najlepszy.

Choć kariery, które są możliwe do osiągnięcia z Magister Zarządzanie restauracją są wysoce specyficzne, nadal istnieje kilka opcji dostępnych dla Ciebie. Jest najczęstszą realizować funkcję kierowniczą lub lidera w istniejącej firmy, takie jak kierownik restauracji, kierownik gastronomii, hotelarstwa, specjalistą żywności lub analityka gospodarczego. Inni wybierają do zostania przedsiębiorcami i otworzyć i prowadzić własną restaurację. Możliwe jest również, aby przejść do pola konsultacji i oferować porady ekspertów do innych właścicieli lub operatorów.

Aby kontynuować swoją edukację, znaleźć program, który spełnia specyficzne wymagania. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauka o żywności i napojach
  • Biznes gastronomiczny
  • Zarządzanie restauracją
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (4)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów