Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 43 Studia magisterskie w Zarządzanie publiczne 2024

43 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie publiczne 2024

Przegląd

Public Management jest jednym z podpola nauk politycznych i polityki na całość. Termin Public wskazówki Zarządzania podobieństwo, że polityczna struktura nosi do sektora społecznego i prywatnego. Dlatego niektóre z metod zarządzania, nie może być stosowana także do polityki. Public Management wydaje się pojawić szczególnie przydatne w krajach rozwiniętych, gdzie wszelkiego rodzaju struktur już zostały ukształtowane dobrze.

Studium Public Management obejmuje stopni w administracji publicznej, Public Relations, Human Rights i humanistyczne, a także kulturoznawstwa, gdzie kultura rozumiana jest jako jeden z najważniejszych aspektów, które wpływają na nowoczesnych społeczeństwach wielokulturowych. Profesjonalistów przeszkolonych w Public Management nabywają umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania konfliktów interesów i infrastruktury publicznej, wykonując analizy polityki. Stopnia w Public Management obejmuje kursy w zakresie prawa, ekonomii, polityki, socjologii, psychologii, stosunków międzynarodowych, itp., szkolenia specjalistyczne przyszłości mieć interdyscyplinarnych, analityczne i kreatywne podejście do problemów sektora publicznego.

Poniżej można zobaczyć kilka programów magisterskich stopnia w Public Management oferowanych przez jedne z najlepszych uniwersytetów na świecie. Rozpocznij wyszukiwanie dla przyszłych studiów i kariery od razu!

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie publiczne
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (43)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania