Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 107 Studia magisterskie w Inżynieria przemysłowa 2023

107 Studia magisterskie Programy w Inżynieria przemysłowa 2023

Przegląd

Magister zarządzania Przemysłowego jest dla studentów, którzy chcą zwiedzić zajęć koncentruje się na działalności przemysłowej i zarządzania technicznego. Posiadający stopień naukowy w tej dziedzinie zapewnia przewagę konkurencyjną w tym bardzo trudnym terenie.

&nbsp

Co to jest Master in Management przemysłowe? Magister zarządzania Przemysłowego przygotowującym uczniów z podstawowej wiedzy, takich jak działania i organizacji procesów przemysłowych. Uczestnicy będą również dowiedzieć się o podstawowych elementów analizy systemów, zarządzania obiektami przemysłu i handlu międzynarodowego. Studenci mogą wybrać opcje z szerokiej gamy kursów pasujących do ich interesów; może to obejmować zarządzanie inżynierii, technologii i zarządzania międzynarodowego czynnika ludzkiego w dziedzinie inżynierii.

&nbsp

Istnieje wiele powodów, dla których studenci decydują się realizować magistra Zarządzania Przemysłowego.Program uczy różnorodne koncepcje, w tym systemów informacyjnych zarządzania i zarządzania międzynarodowym technologii. Dodatkowo, zaawansowany stopień w tej dziedzinie pozwala jednostce na szybko awansować w agencji rządowych, firm produkcyjnych i firm przewozowych.

&nbsp

Koszt waha się w zależności od instytucji, a kurs trwa od roku do trzech lat. Jest to niezbędne dla przyszłych studentów do badań szkołę dokładnie, aby upewnić się, że program oferowany pasuje swoje oczekiwanych celów.

&nbsp

Osoby, które zarabiają stopień magisterskiej znaleźć się w duży popyt na wielu stanowiskach, takich jak dyrektor produkcji, kierownik koordynator transportu, systemów lub przełożonego produkcji. Te możliwości zatrudnienia są coraz bardziej konkurencyjne.Studenci będą rozwijać silniejsze podstawy zarządzania przemysłowego poprzez uczenie się, jak współdziałać z wykładowców, studentów i profesjonalistów poprzez intensywnych doświadczeń edukacyjnych.

&nbsp

Dostępne są opcje krajowych i międzynarodowych w różnych uczelniach. Programy online są idealnym rozwiązaniem dla studentów mieszkających na całym świecie, którzy mają ograniczony dostęp do obiektu. Opcje internetowe oparte też dla osób, które wymagają elastyczny harmonogram. Aby znaleźć idealną szkołę dla Ciebie, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia inżynieryjne○
 • Inżynieria przemysłowa
Kierunki studiów
 • Studia inżynieryjne○ (107)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania