Keystone logo

52 Studia magisterskie Programy w Projektowanie Zarządzanie projektowaniem 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Projektowanie
 • Zarządzanie projektowaniem
Kierunki studiów
 • Projektowanie (52)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Projektowanie Zarządzanie projektowaniem

  Studenci z pasją do sztuki mogą kontynuować swoją karierę, uzyskując stopień magistra. Ten rodzaj studiów jest często cenny dla uzyskania wysokich stanowisk płatniczych i można zarobić poprzez studiowanie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

  Czym jest Mistrz Zarządzania Projektami? Ten rodzaj studiów koncentruje się na nauczaniu osób, jak tworzyć animowane obrazy, grafiki i filmy za pomocą najnowocześniejszych technik projektowania. Studenci dostosowują się do swojej dyscypliny poprzez opanowanie programów komputerowych, badając różne historie sztuki i rozwijając portfolio oryginalnych dzieł sztuki, z których mogą korzystać, aby uzyskać staże. Otrzymują informacje od swoich rówieśników i profesorów, aby krytycznie analizować i poprawiać ich pracę.

  Absolwenci tego programu mają satysfakcję ze zdobycia silnego myślenia krytycznego, rozwiązywania problemów, umiejętności przywódczych i zarządzania, które mogą im pomóc podczas całej kariery.Wiele branż poszukuje osób mających duże umiejętności interpersonalne i zarządzania czasem, którzy mogą również myśleć poza domem i tworzyć unikalne animacje.

  Koszt Master in Design Management zależy od instytucji. Długość programu może się znacznie różnić; Najwyżej od jednego do trzech lat. Zaleca się, aby uczniowie skontaktowali się z urzędem administracyjnym instytucji, aby dowiedzieć się więcej o związanych z tym kosztach.

  Większość absolwentów kończy pracę w przemyśle filmowym lub wydawniczym na zasadzie stałej lub niezależnej. Prowadzą drużyny do zapewnienia pomyślnego zakończenia oczekiwań klientów. Przemysł filmowy ciągle potrzebuje animatorów do pracy nad filmami dziecięcymi lub filmami o specjalnych efektach. Czasopisma i gazety rekrutują profesjonalistów do rysowania ilustracji artykułów lub stron internetowych. Inni decydują się nauczyć w instytucjach publicznych lub prywatnych lub oferują indywidualne instrukcje.

  Osoby mogą uzyskać ten stopień z instytucji na całym świecie i mogą wybierać spośród kursów online lub na terenie kampusu. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym szkoły, wypełniając formularz wstępny.