Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Zarządzanie projektem w Harare, Zimbabwe 2023

1 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie projektem w Harare, Zimbabwe 2023

overview

Harare jest stolicą i największym z Zimbabwe. Miasto jest nowoczesne dzieło zbudowane na handlu tytoniem, kukurydza, bawełna, owoce, i złoto. Miasto jest dziś centrum kultury, które jest domem dla niektórych z kraju najbardziej prestiżowych uniwersytetów.

Zarządzanie projektem polega na ukończenie projektów kierując je od początku do końca. Menedżerowie projektów są często spotykane na zespoły prawnych, w działach szkoleń i logistyki. Planowanie projektu wymaga umiejętności w zakresie budżetowania, zarządzania czasem i komunikacji.

Istnieje wiele powodów, które mogą Cię zobaczyć odwiedzając Zimbabwe. Z atrakcji turystycznych do wielu historycznych cech i politycznych ustawienia kraju będzie cios umysłu z dala, jak starać się zrozumieć życie w Zimbabwe. Mimo niesławnego sytuacji gospodarczej kraju, ludzie cieszą się niedrogie wyższe wykształcenie i umiejętności nauczane na uniwersytetach tutaj. Jakość umiejętności technicznych jest tu wysoki, jak reguluje instytucję Zimbabwe Inżynierów. Możesz mieć pewność uzyskania jakości szkolenia, jak podczas pobytu w Zimbabwe.

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

read_more

filters

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie projektem
fields_of_study
 • Studia z zarządzania (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study