Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Studia magisterskie w Zarządzanie parkami i rekreacją 2024

5 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie parkami i rekreacją 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest trudnym sposobem na rozwój edukacji i wyróżniać się z tłumu. Zazwyczaj biorąc dwa lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zakończyć, zdobywając tytuł magistra zapewni Ci zrozumieć swoją specjalność na profesjonalnym poziomie.

Więc, co jest mistrzem w parkach i Rekreacji Zarządzania? Jurysdykcjach, takich jak miasta, prowincji i parafiach często całych organizacji zajmujących się ciągły rozwój i utrzymanie terenów rekreacyjnych. Mistrz w tej specjalności przygotowuje absolwentów do zaspokojenia potrzeb społeczności, oferując kursy w public relations, zdrowie, projektowanie park, budżetowania i zarządzania projektami.

Absolwenci są dobrze przygotowani do obsługi zadań, które mogą obejmować komunikację, budowę, oceny dostawców i planowanie zdarzeń. Ich trening pomaga im skupić się na celu, który służyć parki, które w większości społeczności jest zapewnienie bezpiecznych, zielone miejsca, w których osoby mogą gromadzić i uprawiać sporty, pikniki lub miejsca do wypoczynku.Wielu szuka tej kariery, ponieważ oznacza to często dzieje na zewnątrz, co nie jest w przypadku większości innych zadań biurowych opartych.

Absolwent stawki czesnego różnią się od licencjackich, iw ogóle są gwarantowane przez okres jednego roku. Wnioskodawcy powinni spróbować obliczyć oczekiwane miesięczne wydatki, aby pomóc im podjąć decyzję, czy chcą, aby zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy studenta.

W zależności od mocnych stron i zainteresowań absolwenta, niektóre dalej pracować dla prywatnych firm architektury krajobrazu, gdzie design, planów i nadzoruje budowę i utrzymanie terenów wspólnych. W dużych miastach, mogą pracować nad projektami renowacji, modernizacji i rewitalizacji. W sektorze publicznym, mogą zarządzać programów, takich jak ogrody publiczne po programach szkolnych i sezonowego harmonogramu. Niektórzy absolwenci przejść do funkcji kierowniczych w którym służą na pokładzie lub nadzorują cały wydział lub organizację.

Gdzie chcesz studiować zarządzanie parków i rekreacji?Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Zarządzanie parkami i rekreacją
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania