Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 91 Studia magisterskie w Zarządzanie międzynarodowym biznesem 2024

91 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie międzynarodowym biznesem 2024

Przegląd

Wielu studentów, którzy ukończyli studia w prawie każdej dziedzinie naciskiem kontynuować edukację poprzez realizację tytuł magistra. Ten zaawansowany stopień rozpoczyna się zwykle po jednym zdobywa tytuł licencjata. Zapewnia studentów z mistrzostwa w danej dziedzinie lub kierunku studiów.

Możesz być zadając sobie pytanie: "Co to jest Master of International Business Management?" Zasadniczo to tok studiów podkreśla podstawy zarządzania finansami, zarządzania zasobami ludzkimi i marketingu w międzynarodowym otoczeniu i globalnej arenie. Ten stopień pomaga doskonalić i rozwijać zrozumienie teorii biznesu i aplikacji, zagadnień prawnych i strategii zarządzania. Uczniowie w tej dziedzinie stają się dobrze zorientowani w kwestiach niezliczone relacje biznesowe kulturowych wpływających na transgraniczne międzynarodowych.

Korzyści dla wyboru tej ścieżki edukacyjnej są zróżnicowane.Jak studentów, wielu studentów zainteresowanych kontraktami korporacyjnych okaże się, że globalny charakter dzisiejszych interakcji ekonomicznych sprawia, że ​​międzynarodowy kurs zaawansowanych badań bardzo pomocne przy poszukiwaniu pracy.

Koszt Master in International Business Management będzie się zmieniać z jednego programu do drugiego, z decydujących czynników stanowiących obciążenie kurs, akademickich opłat godzin i wymagania wstępne. Niektórzy studenci mogą być w stanie stosować doświadczenie zawodowe oraz inne kredyty spełniających warunków. Ogólnie rzecz biorąc, program nauczania może być wypełniony przez studenta w pełnym wymiarze godzin w ciągu dwóch lat.

Profesjonaliści, którzy osiągnęli międzynarodowy dyplom zarządzania przedsiębiorstwem może realizować wiele różnych typów stanowisk. Ich zrozumienie biznesu i jego połączenia poprzez globalny krajobraz czyni z nich kandydatów do zarządzania, zasobów ludzkich, marketingu i stanowiska kierownicze.Pozycje są często dostępne w międzynarodowych firm i absolwentów ze znajomością różnych języków i kultur mogą być bardzo poszukiwane przez firmy na całym świecie.

Uzyskanie tytułu magistra jest wygodniejsze niż kiedykolwiek, jak wiele opcji, aby spełnić surowe harmonogramy dyplomantów są dostępne. Z wielu programów oferowanych w Internecie i innych oferujących elastyczne harmonogramy, to na pewno znajdziesz taki, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci dokonać wyboru na lepszą, bardziej ekscytującej przyszłości. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowej wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia biznesowe
  • Zarządzanie biznesem
  • Zarządzanie międzynarodowym biznesem
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (91)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania