Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 33 Studia magisterskie w Zarządzanie mediami 2023

33 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie mediami 2023

overview

Jako pierwszy poziom szkoły podyplomowej, magister jest absolwentem studiów licencjackich i otrzymuje tytuł licencjata. Pozwala to osiągnąć mistrzostwo w konkretnym obszarze zawodowym lub naukowym.

Co to jest Master w zarządzaniu mediami? Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zarządzać firmami medialnymi, udzielać doradztwa strategicznego i zostać liderami komunikacji. Niektóre tematy obejmują często optymalizację pod kątem wyszukiwarek i marketing, komunikację w mediach społecznościowych, zarządzanie oparte na danych i zarządzanie przedsiębiorstwem. Uczestnicy programu często dowiadują się o bezpieczeństwie w Internecie, globalizacji i różnych typach organizacji medialnych, aby poradzić sobie z ważnymi problemami, z jakimi spotykają się profesjonaliści.

Studenci z programu studiów magisterskich w zakresie zarządzania mediami mogą spodziewać się umiejętności takich jak przywództwo biznesowe i zarządzanie projektami, które są przydatnymi umiejętnościami zawodowymi, które mogą być stosowane w praktycznie każdej branży. Uczą się także skutecznego radzenia sobie z profesjonalną komunikacją cyfrową dla organizacji.

Koszt magistra zarządzania mediami zależy od tego, w której szkole się uczęszczasz i od kraju, w którym się znajduje. Programy zwykle trwają od roku lub dwóch. Dotarcie do szkół w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji finansowych jest zawsze dobrym pomysłem.

Absolwenci studiów magisterskich z zakresu zarządzania mediami mogą spodziewać się kariery od asystenta produkcji, badacza rynku i młodszego konsultanta do bardziej zaawansowanych ról, takich jak partner, kierownik projektu, kierownik ds. Publikacji cyfrowej, dziennikarz, konsultant medialny i dyrektor programowy. Możliwości istnieją również jako analitycy, dyrektorzy kreatywni lub eksperci ds. Treści i stratedzy. Inne stanowiska w branży mogą być związane z marketingiem, zarządzaniem, wywiadem medialnym, rozwojem biznesu, analizą strategii, regulacjami i polityką.

Mistrz w programach Media Management można znaleźć na całym świecie. Podczas gdy większość z nich może mieć stopnie uniwersyteckie, istnieją możliwości edukacji online, które umożliwiają uczęszczanie na zajęcia i prowadzenie zajęć tam, gdzie żyje się we własnym zakresie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Media
  • Zarządzanie mediami
fields_of_study
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (33)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format