Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie marką
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (45)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  45 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie marką 2024

   Studia magisterskie Programy w Zarządzanie marką

   Rozważając możliwe opcje po ukończeniu studiów licencjackich, tytuł magistra może być dobrym sposobem na uzyskanie profesjonalnego szkolenia przed wejściem na rynek pracy. Programy magisterskie są często dostosowane do konkretnych obszarów kariery.

   Wraz z rosnącą popularnością mediów społecznościowych w dobie globalizacji, ci, którzy chcą połączyć branżę kreatywną i biznesową, mogą zapytać, co to jest Master in Brand Management. Dziedzina zarządzania marką obejmuje uczenie się rozpoznawania i analizowania jakości i wydajności, a także wizerunku i reputacji produktów komercyjnych. Studenci mogą opracowywać strategie dotyczące projektowania i marketingu, aby zapewnić sukces produktu, który umożliwi wytwarzanie kapitału biznesowego. Programy studiów magisterskich w tej dziedzinie zazwyczaj łączą wykłady z wizytami w terenie i studiami przypadku, aby pracować z brandingiem w prawdziwych firmach.

   Dyplom z zarządzania marką dostarcza kilku przydatnych umiejętności uczniom, którzy go realizują. Obejmuje to umiejętność zrozumienia, w jaki sposób konsumenci podejmują decyzje dotyczące zakupu, analizowania strategii marketingowych konkurentów oraz efektywnego wykorzystywania mediów społecznościowych i innych platform jako narzędzi promocyjnych.

   Koszty programu Master in Brand Management różnią się w zależności od kraju i instytucji edukacyjnej. Kursy można zazwyczaj ukończyć w ciągu 1-2 lat.

   Absolwenci takich programów mogą znaleźć wiele możliwości kariery w tej dziedzinie. Mogą pracować jako marka, marketing lub menedżer produktu; jako konsultant ds. rozwoju projektu; lub jako strateg, konsultant marki lub dyrektor marketingu. Oprócz sektora komercyjnego, menedżerowie marki mogą również znaleźć pracę w usługach finansowych, sektorze technologii, instytucjach edukacyjnych lub zdrowotnych lub sektorze non-profit. Wiele programów magisterskich w zakresie zarządzania marką obejmuje doradztwo zawodowe i szkolenia w ramach ich programów nauczania, w formie staży, praktyk konsultacyjnych lub studiów przypadku.

   Kursy dla absolwentów w zakresie zarządzania marką oferowane są w skali międzynarodowej. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.