Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 56 Studia magisterskie w Zarządzanie innowacją 2024

56 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie innowacją 2024

Przegląd

Master of Arts jest stopniem podyplomowym. Jest przyznawany studentom, którzy studiują specjalistyczną dziedzinę w ciągu jednego do dwóch lat. Program studiów przygotowuje studentów do awansu zawodowego. Zapewnia także podstawy akademickie do wykonywania stopnia doktora.

Czym jest magister zarządzania innowacjami? Kierunek zarządzania innowacją zachęca do twórczego myślenia. Uczestnicy mogą rozwijać know-how w zakresie pomocy sektorowi prywatnemu i publicznemu w wykorzystaniu pojawiających się możliwości na rynku. Studenci mogą nauczyć się rozpoznawać i opracowywać najnowocześniejsze pomysły, produkty, usługi i procesy. Mogą nauczyć się zarządzać pomysłem od koncepcji do realizacji. Programy te zazwyczaj łączą osoby z wielu dziedzin, takich jak dziennikarstwo, prawo, moda i marketing. W zależności od programu uczniowie mogą nadzorować projekt badawczy lub uczestniczyć w programie zewnętrznym z firmą lub instytucją publiczną.

Studenci studiów magisterskich w zakresie zarządzania innowacjami mogą rozwijać cenne umiejętności, w tym zarządzanie ryzykiem, kreatywne myślenie i rozwiązywanie problemów. Te cechy są nie tylko pomocne w życiu codziennym, ale również wysoko cenione przez potencjalnych pracodawców.

Długość programu i lokalizacja szkoły wpływają na koszt edukacji. Najlepiej skontaktować się z instytucjami, aby dowiedzieć się więcej o opłatach i wydatkach.

Zarządzanie innowacjami jest wyłaniającą się dziedziną o rosnącym popycie. Wiele firm, organizacji i korporacji poszukuje utalentowanych osób, które mogą pomóc im zdobyć przewagę nad konkurencją. Wraz ze zmianami w gospodarce i postępem technologicznym osoby z tytułem magistra w tej dziedzinie mogą znaleźć szerokie możliwości zatrudnienia. Absolwenci doskonale nadają się do ról kierowniczych i przywódczych. Kilka ścieżek kariery obejmuje badania innowacyjne, zarządzanie marką oraz badania i rozwój. Absolwent może zostać menedżerem portfolio technologicznego, kierownikiem ds. Badań i rozwoju lub specjalistą ds. Zarządzania pomysłami.

Internetowy program nauczania jest idealny, jeśli potrzebujesz elastycznego harmonogramu i łatwego dostępu do szkolnictwa wyższego. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia technologiczne
  • Innowacja technologiczna
  • Zarządzanie innowacją
Kierunki studiów
  • Studia technologiczne (56)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania