Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 23 Studia magisterskie w Zarządzanie biznesem w sporcie 2024

23 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie biznesem w sporcie 2024

Przegląd

Stopień magistra to dwuletnia podróż, w której absolwent z wyższym stopniem kawalerskim podejmuje temat. Niektórzy studenci realizują ten stopień bezpośrednio po ukończeniu czteroletniego dyplomu lub wiele lat później podczas pracy nad swoją karierą.

Być może zastanawiasz się, co to jest Master w zarządzaniu firmą sportową? To pole jest hybrydą wiedzy sportowej i administracji biznesu. Niektóre kursy, które możesz wziąć obejmują zarządzanie przedsiębiorstwem, negocjacje grupowe i finanse. Możesz również spodziewać się bardziej szczegółowego studiowania wybranego sportu, który jest częścią twojego dyplomu. Warunkiem wstępnym może być zapoznanie się z wprowadzającym zarządzaniem biznesowym.

Niektóre umiejętności, których możesz się nauczyć w tym programie to zarządzanie, networking i komunikacja. Każda z tych umiejętności jest ważna dla pracy w zarządzaniu biznesem sportowym, ale jest także przydatna w życiu codziennym. Komunikacja w sieci może pomóc w osobistych interakcjach, podczas gdy zarządzanie może pomóc Ci zachować porządek i delegować zadania.

Aby opłacić tytuł magistra, poszukaj pomocy ze swojej wybranej szkoły. Wiele lokalizacji oferuje wsparcie finansowe dla absolwentów, ponieważ poziom wymaganej nauki może utrudniać pracę.

Kiedy szukasz pracy po uzyskaniu tytułu magistra w zarządzaniu biznesem sportowym, masz wiele opcji. Po stronie biznesowej możesz wyszukiwać stanowiska w biurze komisarza sportowego lub w komitecie właściciela. Po stronie sportowej możesz negocjować umowy jako adwokat dla sportowca lub drużyny. Szeroka wiedza na ten temat może również kwalifikować Cię jako nauczyciela.

Szkoły oferujące tego rodzaju wykształcenie można znaleźć w wielu krajach. Jeśli chcesz zawęzić wyszukiwanie, zastanów się, jak daleko chcesz podróżować i czy kursy są dostępne online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Sport
  • Biznes w sporcie
  • Zarządzanie biznesem w sporcie
Kierunki studiów
  • Sport (23)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania