Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 26 Studia magisterskie w Zarządzanie bezpieczeństwem 2024

26 Studia magisterskie Programy w Zarządzanie bezpieczeństwem 2024

Przegląd

magistra są zaawansowani lub absolwent stopni. Stanowią one zazwyczaj ukończenie 12 do 18 kursów uniwersyteckich. Uczniowie muszą mieć ukończony licencjat przed zastosowaniem jednego z tych programów. Nowoczesna technologia zapewniła łatwiejszy dostęp do tych programów, dzięki czemu specjaliści, jak również studentów, mogą skorzystać z wspierania edukacji.

Czym jest Magister Inżynierii Bezpieczeństwa? Programy te zwykle obejmują takie tematy jak technologia bezpieczeństwa, zagrożeń dla środowiska i problemów, zagrożeń w miejscu pracy oraz ergonomii i zagadnień pokrewnych. Wiele z tych programów zawierają pewną ilość hands-on pracy do programu nauczania. Dziedziny objęte w tych studiów mogą obejmować ergonomii, bezpieczeństwa pracy, ocenę ryzyka dla środowiska i inżynierii biomechanicznej. Kursy mogą być opracowane zgodnie ze standardami ustanowionymi przez Narodowy Instytut Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy (NIOSH).

Umiejętności zdobyte podczas tego programu studiów pozwoli absolwentom umieścić zasady inżynierii bezpieczeństwa do dobrego wykorzystania. Absolwenci opracowali znajomości wielu zastosowaniach inżynieryjnych, które są istotne z punktu widzenia zrównoważonego stosowania zasad i praktyk bezpieczeństwa. Niektóre programy są oferowane jako programy kształcenia na odległość.

Mając dostęp do tego programu w placówkach na terenie kampusu i za pośrednictwem platformy kształcenia na odległość, studenci z całego świata mogą znaleźć opcję dla swoich potrzeb. Koszty związane z udziałem w tym programie mogą się różnić z miejsca na miejsce. Dla dokładnych informacji opłat czesnego i szkół, bezpośredni kontakt.

Po ukończeniu magistra Inżynierii Bezpieczeństwa absolwenci mają tendencję do korzystania wzrost liczby miejsc pracy oraz pozytywne perspektywy, szczególnie troska o bezpieczeństwo pracy rośnie. Roczne zarobki dla absolwentów w tym zakresie wydają się być bardzo konkurencyjny i pożądane.Niektóre z typowych stanowiskach obejmują inżynierów BHP, przemysłowych inżynierów bezpieczeństwa, a inżynierowie bezpieczeństwa produktów. Kariera można również znaleźć w bezpieczeństwo wewnętrzne, inżynierii bezpieczeństwa górniczego i firm inżynieryjnych bezpieczeństwa kolizji, na przykład.

Istnieje wiele kierunków, które mogą realizować z tytułem magistra w tej dziedzinie. Określ, które ścieżki chcesz realizować, a następnie szukać swojego programu i skontaktuj się bezpośrednio z biurem Dopuszczenie szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria bezpieczeństwa
  • Zarządzanie bezpieczeństwem
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (26)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania