Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 32 Studia magisterskie w Wychowanie fizyczne 2023

32 Studia magisterskie Programy w Wychowanie fizyczne 2023

Przegląd

Tytuł magistra to zaszczyt, jaki studenci spędzają lata pracując w ramach programu dyplomowego. Ten stopień może kwalifikować ich do znalezienia pracy w swojej dziedzinie lub uzyskania stopnia doktora.

Co to jest magister wychowania fizycznego? Jest to stopień, który zapewnia studentom umiejętności, których potrzebują, aby pracować jako instruktor wychowania fizycznego. Osoby zapisane w tym programie powinny spodziewać się ukończenia studiów z dogłębną znajomością zdrowia i sprawności fizycznej oraz jak wdrażać udane programy sportowe w szkołach. Zajęcia w tym programie mogą obejmować psychologię, teorię sportu, anatomię, naukę układu krążenia i program lekcji atletyki.

Magister wychowania fizycznego może wyposażyć absolwentów w dobrze rozwinięte umiejętności coachingowe, zespołowe i mówienia publicznego. Umiejętności te mogą pomóc absolwentowi zapewnić karierę satysfakcjonującą po ukończeniu studiów.

Całkowite koszty programu związane z ukończeniem studiów magisterskich w zakresie wychowania fizycznego zależą od tego, czy student zdecyduje się studiować w pełnym wymiarze godzin i gdzie znajduje się szkoła. Uczniowie są zachęcani do skontaktowania się z potencjalnymi szkołami w celu uzyskania dodatkowych informacji lub pytań.

Po uzyskaniu dyplomu absolwenci mogą znaleźć satysfakcjonujące oferty pracy jako nauczyciele w szkołach wszystkich stopni. Mogą również być w stanie pracować jako osobisty trener, właściciel siłowni i operator, trener sportowy lub dyrektor działań. Jeśli praca z dziećmi nie jest atrakcyjna, absolwenci mogą znaleźć pracę w klubach zdrowotnych, w spa, na uczelniach lub w podeszłym wieku pomagając koordynować ćwiczenia. Ci, którzy chcą zwiększyć swój potencjał zarobkowy, mogą to zrobić, realizując wyższe wykształcenie lub pracując jako niezależny konsultant lub trener.

Programy magisterskie online w zakresie wychowania fizycznego można znaleźć w szkołach na całym świecie. Programy te są dobre dla tych, którzy nie mogą zobowiązać się do tradycyjnego harmonogramu uczelni. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Nauczanie
  • Wychowanie fizyczne
Kierunki studiów
  • Edukacja (32)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania