Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki społeczne
 • Nauki polityczne
 • Wiedza o społeczeństwie
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 Studia magisterskie Programy w Wiedza o społeczeństwie 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Studia magisterskie Programy w Wiedza o społeczeństwie

  Tytuł magistra jest opcją dla studentów, którzy wcześniej uzyskali tytuł licencjacki. Uzyskanie stopnia pozwala osobom nazywać się ekspertem w swojej dziedzinie. Zwykle jest to również warunkiem uzyskania stopnia doktora.

  Czym jest Master in Civics? Master in Civics obejmuje praktyczne i polityczne aspekty obywatelstwa. Obejmuje to prawa i kodeksy cywilne, obowiązki obywateli i tradycję polityczną lub etyczną. Studenci mogą brać udział w kursach międzykulturowej i międzynarodowej komunikacji, cyfrowej wiedzy o społeczeństwie, dzieci i rozwoju międzynarodowego, planowania regionalnego, rewitalizacji miast i religioznawstwa. Kursy te są często zaprojektowane, aby uczyć ucznia nie tylko o lokalnej wiedzy o społeczeństwie, ale także o tym, jak obywatelstwo wpływa na rządy na całym świecie.

  Osoby, które zdobywają wykształcenie podyplomowe w zakresie wiedzy o społeczeństwie, często uczą się wielu umiejętności, które pomagają im w życiu zawodowym, a także w życiu codziennym. Studenci mogą dowiedzieć się, jak zarządzać swoim czasem i projektami, a także jak tworzyć budżety dla tych projektów. Inne zdobyte umiejętności obejmują przywództwo, krytyczne myślenie i wystąpienie publiczne, otwierając drzwi do większych możliwości rozwoju zawodowego.

  Koszt uzyskania tytułu magistra w zakresie wiedzy o społeczeństwie zależy od kilku czynników, w tym od tego, do której szkoły uczęszcza uczeń i gdzie znajduje się ta szkoła. Wymagana liczba godzin kredytowych również wpływa na koszty.

  Ludzie, którzy zdobywają dyplom z wiedzy o społeczeństwie, będą mogli wybrać spośród szerokiej gamy ścieżek kariery. Studenci mogą studiować prawo, zarządzanie usługami socjalnymi, administrację publiczną, politykę lub public relations. Powszechne zawody obejmują mediatorów, menedżerów organizacji społecznych i urbanistów, którzy wykorzystują organizację społeczną i rząd w celu realizowania agend ważnych dla ich społeczności. Niektórzy studenci mogą zdecydować się na doktorat a następnie kandydować na urząd polityczny.

  Instytucje edukacyjne na całym świecie mogą oferować programy w zakresie wiedzy o społeczeństwie lub w podobnych dziedzinach. Wielu zapewnia także kursy online dla tych, którzy potrzebują większej elastyczności. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.