Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia architektoniczne
 • Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne
Kierunki studiów
 • Studia architektoniczne (78)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  78 Studia magisterskie Programy w Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne 2024

   Studia magisterskie Programy w Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne

   Magister planowania miejskiego i regionalnego to kompleksowy program, który oferuje edukację i odpowiednie umiejętności, aby przygotować studentów na wysokie stanowiska w zakresie planowania regionalnego. Studenci, którzy są zainteresowani planowaniem rozwoju miejskiego, rozwoju regionalnego lub rozwoju przemysłowego są zachęcani do ubiegania się o tytuł magistra planowania miejskiego i regionalnego.

   &nbsp

   Co to jest magister planowania miejskiego i regionalnego? Magister planowania miejskiego i regionalnego ma na celu nauczenie studentów różnych przedmiotów i umiejętności, które przygotują ich do zajmowania wysokich stanowisk w miejskich i regionalnych komitetach planowania. Studenci wezmą udział w zajęciach z przedmiotów podstawowych, które koncentrują się na teorii i historii planowania, metodach analitycznych, dynamice rozwoju metropolitalnego i realizacji planu. Uczniowie mogą dostosowywać swoją edukację, aby dalej specjalizować się w takich dziedzinach, jak transport, środowisko, rozwój społeczności, użytkowanie gruntów i rozwój gospodarczy.

   &nbsp

   Studenci, którzy otrzymują tytuł magistra planowania miejskiego i regionalnego, uczą się bardzo cennych umiejętności, które umożliwiają im tworzenie dobrze zaprojektowanych planów rozwoju miejskiego. Studenci, którzy są wyposażeni w wiedzę i doświadczenie oferowane w programie, są lepiej przygotowani do realizacji stanowisk planowania na wysokim szczeblu.

   &nbsp

   Koszt magistra planowania miejskiego i regionalnego zależy od lokalizacji instytucji i jej indywidualnych polityk finansowych i czesnego. W zależności od instytucji i liczby punktów za semestr, studenci mogą ukończyć program w ciągu zaledwie dwóch lat.

   &nbsp

   Studenci, którzy ukończą program magisterski w zakresie planowania miejskiego i regionalnego, mają kwalifikacje do kariery zawodowej w zakresie planowania i rozwoju urbanistycznego, mieszkalnictwa komunalnego i rozwoju społecznego, planowania transportu, planowania środowiskowego, planowania rozwoju gospodarczego, planowania przestrzennego, zarządzania strefą przybrzeżną, urbanistyki, polityki publicznej i zarządzanie, ochrona historyczna, rozwój siły roboczej i wiele innych dziedzin pokrewnych.

   &nbsp

   Aby rozpocząć naukę magistra planowania miejskiego i regionalnego, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.