Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 13 Studia magisterskie w Ukraina 2023

13 Studia magisterskie Programy w Ukraina 2023

Przegląd

Jeśli szukasz możliwości mistrzów stopnia w jedne z najlepszych uczelni na Ukrainie, jesteś na właściwej stronie. Szkolnictwo wyższe na Ukrainie jest albo państwowych lub prywatnych funduszy. Jedną z cech szkolnictwa wyższego na Ukrainie jest to, że obejmuje zarówno akademickie jak i kwalifikacji zawodowych. University dyplom zazwyczaj pracuje jako licencję zawodową, jak również.

Dotyczące korzystania z magistra można rozważyć doświadcza Kijowie z jego fascynującą architekturę i spuścizną kulturową, lub wybrać inny ukraińskie miasto na studia. Biznes i Zarządzanie programy są jednymi z najbardziej popularnych na Ukrainie, a oferty tych badań stale rośnie, więc na pewno znajdziesz coś, co najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Wykonawczych lub International MBA, zarządzania w służbie zdrowia, finansów i rachunkowości i inne studia podyplomowe poziomu są dostępne dla ciebie do wyboru.

Nie wahaj się i spojrzeć na poniższe linki: sprawdzić możliwości dla Ciebie, aby uzyskać tytuł magistra na Ukrainie. Możesz również kliknąć przycisk "Więcej" i wypełnić Wniosek postaci wolnej informacji w celu uzyskania bardziej szczegółowych danych o niektórych instytucji i swoje wykształcenie możliwe na Ukrainie. Wystarczy rozpocząć wyszukiwanie - swoją przyszłość magistra na Ukrainie może być tylko kilka kliknięć myszą!

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Ekonomika
  • Studia energetyczne
  • Studia inżynieryjne○
  • Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania