Keystone logo

10 Studia magisterskie Programy w Turystyka w Szwajcaria dla 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Szwajcaria
 • Turystyka i hotelarstwo
 • Turystyka
Kierunki studiów
 • Turystyka i hotelarstwo (10)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Turystyka

  Mistrz Turystyki absolwentów uniwersytetów i szkół biznesu w Szwajcarii przejść do nagradzania kariery na kierowniczych stanowiskach, nadzorczą, wykonawczych lub przedsiębiorczości w różnych przedsiębiorstwach w sektorze turystycznym. Ponieważ turystyka jest zróżnicowany sektor, składa się z rodzajów działalności, począwszy od restauracji do przedsiębiorstw turystycznych, a od linii do centrach wellness, większość Mistrz programów turystyki w Szwajcarii specjalizują się w jednym obszarze pola. Zarówno niedawne bachelor 'absolwenci s, jak również pracy specjalistów z doświadczeniem zawodowym w dziedzinie docenią Pana w programie Turystyki jako doskonały sposób na zwiększenie swoich kwalifikacji w kierunku dotarcia do ostatecznych celów zawodowych.

  W celu dostosowania się do różnorodnych organizacji studenckiej, uniwersytety w Szwajcarii często oferują programy Master of Turystyki, zarówno w pełnym wymiarze czasu i niepełnym wymiarze czasu pracy.Większość programów studiów Master of Turystyki w Szwajcarii pociągają za sobą wymagane Praca magisterska 's lub praca dyplomowa, która jest zwykle złożone w pobliżu końca jednego do dwóch lat trwania programu. Zajęć, seminariów, warsztatów, bieżące oceny i praktyczne doświadczenie w pracy może być również kluczowe elementy do Mistrza Turystyki w Szwajcarii.

  Master of absolwentów Turystyki iść na osiągnięcie przyjemnych i udanych pozycji w branży turystycznej w Szwajcarii i na całym świecie. Dlaczego nie przyłączyć się do nich i przeczytaj więcej na temat możliwości dostępnych dla Ciebie, dziś!