Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 18 Studia magisterskie w Tkaniny 2023

18 Studia magisterskie Programy w Tkaniny 2023

overview

Jest to typowe dla ludzi, aby uzyskać tytuł magistra, aby mogli rozwijać swoją karierę. Istnieje wiele korzyści z tego typu programów. Ludzie rozwijają umiejętności zawodowe i osobiste podczas zdobywania konkretnej wiedzy w temacie. To pozwala im się wyróżnić spośród innych w pracy.

Co to jest Mistrz Włókienniczych? Ten zaawansowany stopień koncentruje się na rozwoju i wykorzystania tkanin w świecie projektowania mody. Dzisiejsze projekty w dużym stopniu polegają na tym materiale do tworzenia odzieży i rozwijać ich marki. Ponieważ każdy włókienniczy jest trochę inaczej, to jest bardzo cenne, że posiada wiedzę na ten temat. Istnieje wiele kursów dostępnych na całym świecie, dla zainteresowanych uczniów. Wiele programów połączyć naukę tkanin z mody. Zajęcia te są zwykle uczy się na terenie kampusu, aby lepiej wspierać naukę. Podczas gdy w szkole, uczniowie zwykle dowiedzieć się o historii wzornictwa, rozwoju tkaniny, projektowanie z różnych tkanin, i więcej.

Istnieje wiele korzyści dla uzyskania tytułu magistra. Stopień ten często określa studentów siebie w branży mody. W wielu przypadkach, mają więcej możliwości pracy. Ponadto, wiele osób absolwentów lepszego zrozumienia odzieży i aspekcie produkcji przemysłu mody.

Koszt uzyskania tytułu magistra zależy od szkoły. Ponieważ nie są uniwersytety na całym świecie, trudno jest określić jedną konkretną opłatę. Zamiast tego, jest to dobry pomysł na badania kosztów czesnego w biurze dopuszczenie za.

Studenci, którzy kończą z Mistrzem w Textile są zwykle przygotowani do pracy w różnych ról w świecie mody. Wiele osób pracuje po stronie produkcji przemysłu. Pracują z projektantów i producentów, aby pomóc produktów i / lub projektowania odzieży. Niektórzy ludzie pracują dla dużych firm, a inni pracują jako wykonawców. Inni idą na zaprojektowanie własnej linii odzieży.

Najlepiej jest sprawdzić online, jeśli chcesz zastosować do tego typu programu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Moda
 • Tkaniny
fields_of_study
 • Moda (18)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format