Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Teoria wartości 2024

2 Studia magisterskie Programy w Teoria wartości 2024

Przegląd

Po uzyskaniu tytułu licencjata możesz kontynuować naukę swojego przedmiotu w programie magisterskim. Studia magisterskie zazwyczaj trwają dwa lata, w zależności od tego, ile kursów bierzesz jednocześnie i czy uczęszczasz do szkoły w okresie letnim.

A konkretnie, czym jest teoria Master in Value? Ten stopień bada, jak różne państwa wchodzą w interakcje na skalę międzynarodową, koncentrując się na tym, w jaki sposób państwa mogą realizować swoje cele w humanitarny sposób. Dwoma sposobami, w jakie program ten może się różnić, jest zrozumienie, w jaki sposób rozwiązywać konflikty między państwami lub w jaki sposób zapobiegać takim konfliktom. Niektóre kursy w tej dziedzinie obejmują międzynarodowe finanse i języki obce.

Ten program może nauczyć Cię wielu cennych umiejętności, w tym rozwiązywania konfliktów, organizacji i wrażliwości kulturowej. Rozwiązywanie konfliktów i wrażliwość kulturowa mogą pomóc ci wchodzić w interakcje w nowych lub trudnych sytuacjach, podczas gdy organizacja to umiejętność, którą możesz zastosować do każdego aspektu swojego życia.

Aby obliczyć spodziewany koszt uzyskania tytułu magistra, weź pod uwagę opłaty rejestracyjne i kursy online. Jeśli chcesz się przenieść, koszty utrzymania mogą się zmienić, więc jest to kolejny punkt danych, który należy uwzględnić w analizie. Wyższe stopnie często oferują stypendia, więc szukaj wszelkich dostępnych w swojej dziedzinie.

Absolwent teologii wartości może przygotować Cię do wielu zadań. Jednym z obszarów, w których możesz szukać pracy, są zadania rządowe. Agencje rządowe często potrzebują kogoś, kto potrafi nawigować w sprzecznych z czasem pragnieniach państw międzynarodowych. Jeśli skupisz się na stronie wartości tego pola, poszukaj pracy w międzynarodowych firmach. Znajomość wielu kultur jest również przydatna do podjęcia pracy w edukacji.

Ten kierunek studiów istnieje na wielu uniwersytetach na całym świecie. Jeśli możesz ukończyć studia online, otworzy to dla ciebie więcej możliwości. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Filozofia
  • Teoria wartości
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów