Keystone logo

61 Studia magisterskie Programy w Studia humanistyczne Teologia Teologia 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Teologia
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (61)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Studia humanistyczne Teologia Teologia

Tytuł magistra jest stopień absolwent, który pomaga studentom znaleźć karierę w swojej dziedzinie nauki. Stopień można zdobyć na uniwersytetach na całym świecie, a to trwa zwykle od dwóch do czterech lat, aby zakończyć, w zależności od programu.

Czym jest Master Boskości? Program ten jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą służyć w kościele. Po ukończeniu studiów, studenci powinni mieć głębokie rozumienie Kościoła i jego misji, są właściwe w biblijnej greki i hebrajskiego, i zaangażowanie w tworzenie duchowej dojrzałości w innych, jak i siebie. Główne tematy zazwyczaj zawierają teologicznej, praktycznej służby i studia biblijne. Inne kursy mogą obejmować hermeneutyki, stare i fundamenty Nowego Testamentu studia Zielonoświątkowy, etyki chrześcijańskiej, zasady i praktyki nauczania i pisanie badań i raportów.

Osoby, które realizują korzyści stopni boskości poprzez budowanie umiejętności zawodowych, aby móc prowadzić Kościół i wiernych.Mają także zdolność do korzystania z zasady teologiczne, aby niezależnie utworzone sądy na temat współczesnych problemów w społeczności.

Koszty związane z zarabianiem na stopień boskości będą się różnić od jednego miejsca do drugiego. Lokalizacja szkoły oraz czas trwania programu będą uwzględniać w kosztach. Studenci, którzy chcą wiedzieć dokładnie, co czesne będzie powinni skontaktować się bezpośrednio do szkół.

Istnieje wiele możliwości rozwoju zawodowego dla osób z Mistrzem w Boskości. Perspektywy obejmują będące ministrów, nauczycieli i liderów w różnych sytuacjach duszpasterskich. Kościoły i świątynie są pewne możliwości zatrudnienia, jakie są ustawienia ochrony zdrowia, organizacji non-profit i środowisk instytucjonalnych. Niektórzy absolwenci wybrać się kapelanów w więzieniach i szpitalach, podczas gdy inni mogą wybrać, aby stać profesorów.

Ministerstwo edukacji Państwo rozpocząć od razu, korzystając z naszej bazy.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.