Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 16 Studia magisterskie w Technologia komputerowa 2024

16 Studia magisterskie Programy w Technologia komputerowa 2024

Przegląd

Uzyskanie tytułu magistra jest procesem wymagającym i satysfakcjonującym. Te zaawansowane stopnie wymagają zazwyczaj jednego lub dwóch lat studiów poza stopniem licencjata. Aby ukończyć studia, studenci zazwyczaj muszą wykonać ostatni projekt, który wykazuje się biegłością w zakresie przedmiotowego materiału.

Czym jest magister technologii komputerowej? Programy te zwiększają zrozumienie przez uczniów sprzętu komputerowego i oprogramowania. Uczniowie uczą się korzystać z technologii jako narzędzia do kontroli informacji i poprawy wyników. Absolwenci uczą się także nowych sposobów dostosowania swojej wiedzy do szybko zmieniającego się przemysłu komputerowego. Oprócz umiejętności technicznych, ci specjaliści uczą się prowadzić inne zespoły mniej doświadczonych specjalistów z dziedziny technologii. Tematy często obejmują inżynierię, sieci i bezpieczeństwo w sieci.

Studenci z pewnością poprawiają swoje umiejętności techniczne w programie technologii komputerowych, ale także uczy się, jak stosować te umiejętności w roli przywódcy.Mogą rozwijać lepsze zdolności komunikacyjne i techniki zarządzania projektami. Mogą być bardziej w stanie zrozumieć potrzeby biznesowe i opracować procedury szybszego i efektywniejszego wdrażania technologii.

Koszty tych programów mogą się różnić. Zainteresowani powinni skontaktować się z działami rekrutacji uczelni, z którymi się rozważają. Ważne jest również, aby studenci mieli budżet na pokrycie kosztów podróży i utrzymania.

Po ukończeniu Master of Computer Technology absolwenci mają wiele opcji kariery dostępnych dla nich w przemyśle technologii projektowania i testowania nowych komputerowych systemów informacyjnych. Mogą też znaleźć pracę w dużych organizacjach jako menedżerowie IT lub liderzy projektu. Niektórzy pracują jako doradcy, a nawet wchodzą w życie jako niezależni programiści. Możliwe jest również późniejsze kształcenie i szkolenie następnych generacji ekspertów z dziedziny technologii komputerowych.

Istnieje wiele doskonałych programów do wyboru, a studenci powinni wziąć pod uwagę uniwersytety internetowe. Elastyczny format uczenia się jest idealny dla studentów zagranicznych lub tych, którzy mają ograniczenia czasowe lub logistyczne. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia technologiczne
 • Technologia komputerowa
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (16)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania