Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 9 Studia magisterskie w Technologia i inżynieria 2024

9 Studia magisterskie Programy w Technologia i inżynieria 2024

Przegląd

Master of Professional Studies (MPS) jest stopnia absolwent zaprojektowane skoncentrować się szczególnie na jednym obszarze w zakresie szerszego interdyscyplinarnego. Jest na ogół koncentrują się na zastosowaniu rzeczywistych umiejętności. Ludzie, którzy realizują ten stopień może chcą pogłębić swoją wiedzę fachową w zakresie ich bieżącej branży lub może być patrząc na przełączyć zawodowych.

Co to ​​są studia zawodowe w Technologii i Inżynierii? Stopień tego rodzaju mogą koncentrować się na technologii informacyjnej, lub może być dotyczy projektu budowlanego i planowania. Różne programy mogą oferować kursy, które mają na celu zintensyfikowanie wiedzy ucznia przedmiotu w celu maksymalizacji jej zastosowania do istniejących gałęzi przemysłu. W większości przypadków, kierunek studiów będzie łączyć wykłady klasie z badań terenowych.Zajęcia mogą obejmować informatyka, psychologia, wspomagania decyzji, bezpieczeństwa, zarządzania ryzykiem w branży i kryzysu i zarządzania kryzysowego. Program może również pozwolić na, lub wymagać, staż lub staż zawodowy.

Korzyści z MPS obejmują zwiększenie wiedzy na temat zastosowania nabytych umiejętności do rzeczywistych sytuacji w profesjonalnym otoczeniu. Absolwenci mogą cieszyć się zaufaniem zrozumienia ich temat i jak to działa na podstawie rzeczywistych sytuacji, zanim wszedł na boisko. Ludzie, którzy są już w branży, i którzy szukają tego stopnia, aby pogłębić i poszerzyć swoją wiedzę, mogą korzystać z wartości dodanej przynoszą do pracy. Zawodowy może zwiększyć potencjalne zyski i bezpieczeństwo pracy.

Czesne i wpisowe różnią się w zależności od programu i szkoły. Kontakt szkoły z programem do wyboru na szczegółach dotyczących jego wymagania czesnego.

Istnieją niezliczone możliwości kariery dla absolwentów Master of Professional Studies w Technologii i Inżynierii. Obszary obejmują górnictwa i innych gałęzi przemysłu, energetyki, rolnictwa, rybołówstwa, turystyki, infrastruktury społecznej, miasto i planowania regionalnego, transportu, urbanistyki, i analityk ryzyka katastrofy, aby wymienić tylko kilka. Bezpieczeństwo jest pole zwiększenie możliwości w branży technologii informatycznych. Architektury korporacyjnej i inżynieria bezpieczeństwa uprawy pól, które są potrzebne osoby o wiedzy specjalistycznej.

Nasza baza danych zawiera szeroki wybór programów, które oferują profesjonalne studia stopni w technologii i inżynierii z uczelni na całym świecie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia zawodowe
 • Technologia i inżynieria
Kierunki studiów
 • Studia zawodowe (9)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania