Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 36 Studia magisterskie w Technologia żywności 2024

36 Studia magisterskie Programy w Technologia żywności 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest pierwszym krokiem do uzyskania wykształcenia wyższego, po uzyskaniu tytułu licencjata. Uzyskanie tego stopnia poświadcza wiedzę studentów na ich kierunku studiów, czyniąc z niej cel akademicki dla wielu. Zarabiając na studiach magisterskich, można otworzyć wiele możliwości kariery.

Co to jest Master in Food Technology? Ten stopień zapewnia zrozumienie badań i rozwoju zaangażowanych w produkcję żywności. Opierając się na chemii i mikrobiologii, uczniowie mogą nauczyć się podstaw właściwości żywności i technologii wykorzystywanej do ich realizacji i doskonalenia, a następnie przejść do projektowania i innowacyjnych rozwiązań żywnościowych. Obejmuje to zapewnienie jakości i bezpieczeństwa żywności, a także zrozumienie związanych z nią kwestii środowiskowych i społecznych.

Uczniowie na ścieżce do Master in Food Technology mogą budować umiejętności planowania i rozwiązywania problemów, które można zastosować w innych dziedzinach życia. Zazwyczaj rozwijają również zrozumienie procesów badawczo-rozwojowych, a także szerszy obraz wpływu przemysłu spożywczego i sposobów dokonywania solidnych ocen tych wpływów.

Koszty czesnego dla Master in Food Technology różnią się w zależności od instytucji, a realizacja programu trwa zwykle dwa lata. Uczniowie powinni badać przyszłe szkoły, aby znaleźć więcej informacji na temat tych kosztów.

Technolodzy żywności są zawsze poszukiwani, więc uznanie, jakie daje Master in Food Technology toruje drogę do różnych potencjalnych karier. Wielu absolwentów znajduje pracę w firmach produkujących żywność, od rozwoju i nadzorowania procesów produkcyjnych, po pracę jako inspektorzy kontroli jakości i testerów bezpieczeństwa produktów. Absolwenci mogą również pracować jako naukowcy zajmujący się żywnością w instytutach badawczych zajmujących się prowadzeniem badań i testowaniem nowych technologii przetwarzania i konserwowania żywności.

Różne programy uzyskiwania Master in Food Technology można znaleźć na całym świecie. Programy online oferują korzyści uczniom, którzy potrzebują elastycznego harmonogramu lub mieszkają w odległych miejscach. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki o życiu
  • Nauki o żywności
  • Technologia żywności
Kierunki studiów
  • Nauki o życiu (36)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania