Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 24 Studia magisterskie w Sztuka kulinarna 2024

24 Studia magisterskie Programy w Sztuka kulinarna 2024

Przegląd

Po edukacji licencjackich, magisterskich 's pomóc uczniom doskonalić swoje cele zawodowe i wiedzę w obszarze badań. Absolwenci tych programów może podjąć decyzję, aby rozpocząć karierę w ich dziedzinie lub udać się na poszukiwania jeszcze wyższe wykształcenie.

Co to jest Mistrz Sztuki Kulinarnej? Stopień ten jest przeznaczony dla studentów, którzy mają nadzieję na zbudowanie kariery jako kucharzy i innych ekspertów pracowników żywności. Niektóre programy są specyficzne dla niektórych kuchni, podczas gdy inne są bardziej ogólne. W każdym przypadku zajęć jest zazwyczaj intensywnie podczas gotowania wciąż zawierające ważne elementy teoretyczne. Na przykład, studenci są często wymagane do ukończenia kursów w żywieniu, podstaw chemii, projektowanie żywności, technik i degustacja wina parowanie.

Oprócz korzyści uczenia cennych i atrakcyjnych umiejętności sztuki kulinarnej, ta ścieżka studiów ma inne korzyści.Studenci poznają wartości świeżych i zdrowych składników, a więc są dobrze wyposażone, aby stworzyć zdrowe jedzenie dla smakoszy dla siebie i swoich rodzin.

Każdy Mistrz programu Culinary Arts będzie miał inny koszt. Czesne, jak również wpisowe i opłaty rejestracyjne, różnią się od szkoły do ​​szkoły na podstawie lokalizacji. Kontakt z poszczególnych szkół bezpośrednio uzyskać więcej informacji.

Uczniowie z pasją dla jakości żywności są dobrze obsługiwane przez tę ścieżkę studiów, ponieważ ustawia je na wielu zawodach związanych z żywnością. Być może lepiej niż jakikolwiek inny stopień, Mistrz Sztuki Kulinarnej przygotowuje absolwentów do udanej i satysfakcjonującej kariery jak smakoszy kucharzy, piekarzy, i menedżerów restauracji. Są wymagających kariery z dużym pokoju dla rozwoju, a wielu absolwentów tych programów poszły znacznie w przemyśle spożywczym.

Jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem się na Mistrza w Culinary Arts programu, istnieje wiele opcji dostępnych dla Ciebie na całym świecie.Nasza przeszukiwania bazy danych szkół może być pomocne do określenia zasobów, który program najlepiej spełnia Twoje wymagania. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauka o żywności i napojach
  • Sztuka kulinarna
Kierunki studiów
  • Nauka o żywności i napojach (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania