Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia zawodowe
 • Sztuka i projektowanie
Kierunki studiów
 • Studia zawodowe (10)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  10 Studia magisterskie Programy w Sztuka i projektowanie 2024

   Studia magisterskie Programy w Sztuka i projektowanie

   Master of Professional Studies (MPS) jest stopień po-matura zaprojektowany, aby połączyć wiedzę praktyczną, doświadczenie i analizy w zakresie interdyscyplinarnego w celu skupienie się bardziej szczegółowo w tym zakresie.

   Co to ​​są studia zawodowe w Sztuki i Projektowania? Master of Professional Studies w tym stężeniu może doskonalić się na zastosowanie takich dziedzinach jak oświetlenie lub projektowania wnętrz lub może wyglądać wyłącznie na rozwoju komputerów i gier internetowych. Zajęć może obejmować zajęcia z projektowania i koncepcji, psychologii, informatyki, stosowania i zrównoważonego rozwoju, zarządzania strategicznego, ekonomii, zarządzania projektami, i brandingu i marketingu. Ten typ stopnia ma na celu przygotowanie absolwentów do aktywnych ról przywódczych w rzeczywistych projektach, od wizualizacji do realizacji.

   Jedną z wielkich korzyści profesjonalnego programu studiów jest kwota uczeń doświadcza kontaktu z liderami w swoich dziedzinach nauki. Na przykład, w programie Mistrza Gry Rozwoju, studenci mogą pracować obok profesjonalnych programistów podczas projektów i mają szansę wykazania swoich projektów do liderów branży. Studenci mogą pielęgnować relacje, które poruszają się z klasy i do swojej kariery.

   Koszt stopniu mogą różnić się od uczelni do uczelni. Kontakt ze szkołą swojego wyboru, aby dowiedzieć się szczegółów dotyczących nauki i rejestracji harmonogramów.

   Master of Professional Studies w Sztuki i Projektowania oferuje wiele możliwości kariery dla absolwentów. Specyficzne badania mogą doprowadzić do pozycji w projektowaniu wnętrz dla branży medycznej.Istnieje zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży, zarówno w prywatnych i wspólnot w zakresie zrównoważonego planowania i rozwoju. Projekt oświetlenia ma zastosowania we wszystkich dziedzinach architektury, z siedziby głównej do teatru. Przemysł gier ma innowatorów, którzy mają wykształcenie i doświadczenie, aby doprowadzić swoje projekty na rynku. Projektowanie i rozwijanie umiejętności są wysoko szanse na rynku pracy w elektrotechnice, wśród innych dziedzin.

   Zapoznaj się z naszą obszerną bazę danych dla programów, które pokazują, jak zrobić kolejny krok w swojej karierze zawodowej w sztuce i projektowaniu. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.