Keystone logo

54 Studia magisterskie Programy w Szkoły średnie 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Edukacja
 • Szkoły średnie
Kierunki studiów
 • Edukacja (54)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Szkoły średnie

  Stopnie magisterskie i odpowiadające im pozwolenia mogą być konieczne w przypadku określonych karier. Mogą też być bramą między studiami licencjackimi a doktoranckimi.

  Czym jest magister szkoły średniej? Programy te najczęściej służą przygotowaniu przyszłych nauczycieli do nauczania uczniów w klasach poocznych. Zwykle dotyczy to ukończenia kursów specjalizacji, takich jak sztuka, muzyka, matematyka, humanistyka czy nauki, a także rozwijanie wiedzy w całej gamie tematów zbadanych w szkołach średnich. Kursy z dziedziny etyki, teorii pedagogicznej, socjologii i oceny są również zwykle częścią tej magisterski. Studenci powinni spodziewać się spędzić gdzieś od dwóch do czterech lat, zanim otrzymają tytuł magistra w dziedzinie edukacji średniej.

  Wiele instytucji oferuje przygotowanie do egzaminów licencyjnych o określonej jurysdykcji, a niektóre nawet włączają takie zajęcia do programu.Oprócz przygotowywania licencji, programy te często starają się zapewnić swoim absolwentom umiejętności i wiedzę wymaganą do osiągnięcia sukcesu jako nauczyciela, na przykład skuteczne planowanie lekcji i dokładna ocena studentów.

  Przejdź do działu rekrutacji wybranej instytucji, aby uzyskać dokładne i aktualne oszacowanie kosztów czesnego. Jest to często najbardziej wiarygodne źródło takich informacji.

  Głównym celem większości uczestników programu nauczania średniego stopnia jest zostać nauczycielem. W większości jurysdykcji ta pozycja wymaga szerokiego procesu edukacji, praktyk i licencjonowania, zanim kandydaci zostaną uznani za stałą pozycję. Czasami czeka czas, zanim nauczyciel zostanie przez nią sprawdzony i zatwierdzony. Nauczyciele są zazwyczaj odpowiedzialni za opracowywanie i tworzenie unikatowych ćwiczeń opartych na teorii edukacji i instytucjonalnych celach edukacyjnych.Często są one uważane za sukces uczniów pod ich przewodnictwem. Nauczyciele mają tendencję do angażowania się w działania poza prowadzącymi zajęciami szkolnymi, takimi jak doradzanie klubom studenckim czy trenowaniu drużyn sportowych.

  Prawdopodobny program edukacji średniej prawdopodobnie tam czeka na Ciebie. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.