Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Studia taneczne 2023

2 Studia magisterskie Programy w Studia taneczne 2023

Przegląd

Przyszłość studentów tańca na całym świecie często leży w rękach tych, którzy chcą podnieść stopień zaawansowania w tej dziedzinie. Master in Dance Studies może zapewnić studentom wiedzę, której potrzebują, aby przenieść swoje umiejętności taneczne na zupełnie nowy poziom.

Czym jest Master in Dance Studies? Ten rodzaj programu koncentruje się na zaawansowanych elementach tańca. Podczas studiów licencjackich może skupić się bardziej na technikach, magistra studiów tańca obejmuje również badania i analizy tańca i jego historii. Wiele programów wymaga napisania i obrony pracy magisterskiej, a także przygotowania kilku prac badawczych w toku studiów. Długość studiów zwykle trwa od jednego do dwóch lat.

Ukończenie studiów magisterskich z zakresu tańca może pomóc uczniom uzyskać większe uznanie dla wszystkich elementów związanych z produkcją taneczną. Niektóre programy mogą nawet dać uczniom możliwość zaprezentowania swoich zdolności tanecznych i wiedzy przed różnymi grupami odbiorców.

Koszt uzyskania tytułu Master in Dance Studies różni się w zależności od tego, gdzie studenci planują studiować. Uczniowie powinni wziąć pod uwagę koszt strojów, prywatne szkolenia i podróże dla spektakli. Aby dowiedzieć się o wszystkich związanych z tym kosztach, dokładnie przeanalizuj program, który rozważasz.

W większości absolwenci zaawansowanego poziomu tańca stają się nauczycielami w instytucjach rządowych lub edukacyjnych. Niektórzy mogą prowadzić karierę w profesjonalnych produkcjach lub jako konsultanci z różnymi agencjami. Niektórzy studenci mogą nawet zdecydować się na kontynuację studiów magisterskich z doktoratem z nauk o tańcu. Zaawansowane studia zapewniają studentom dużą wiedzę i ekspozycję, aby odnieść sukces w branży tanecznej zawodowo.

Studenci mogą ubiegać się o kursy i ewentualnie ukończyć je w trybie online. Licencjat w pokrewnej dziedzinie może wymagać najpierw zdobycia, choć nie zawsze tak jest. Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Sztuka sceniczna
  • Taniec
  • Studia taneczne
Kierunki studiów
  • Sztuka sceniczna (2)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów