Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 3 Studia magisterskie w Studia radiowe 2024

3 Studia magisterskie Programy w Studia radiowe 2024

Przegląd

Tytuł magistra jest uznanym na całym świecie akademickim oznaczeniem, które rozwija umiejętności opracowane w powiązanym programie studiów licencjackich. Studenci przyjęci na studia magisterskie zwykle ukończyli już kompleksowe zajęcia w szkolnictwie wyższym z szerokiego zakresu dyscyplin, w tym, ale nie wyłącznie, z języka angielskiego, historii, podstawowej matematyki, nauk humanistycznych, filozofii, sztuk pięknych i nauk społecznych.

Czym jest Master in Radio Studies? Ten rygorystyczny kierunek studiów jest zwykle ukończony za około dwa lata i obejmuje dokładny przegląd i edukację we wszystkich aspektach współczesnej produkcji radiowej, zarówno w środowiskach korporacyjnych, jak i zewnętrznych. Studenci powinni spodziewać się studiowania radia i dźwięku oraz edycji, technik mikrofonowania, nagrań i umiejętności internetowych, tworzenia i planowania programów, odlewania talentów, pracy zespołowej i zarządzania projektami, a także innych powiązanych obszarów. Dodatkowa uwaga zostanie zwrócona na względy moralne i etyczne, ponieważ odnoszą się do środków masowego przekazu.

Studenci, którzy z powodzeniem uzyskują tytuł magistra studiów radiowych, są wyposażeni w umiejętności potrzebne do pracy w szerokim zakresie konkurencyjnych globalnych firm i często są zatrudniani wcześniej i mogą żądać wyższych pensji niż ich mniej wykształceni odpowiednicy.

Koszt uzyskania tytułu magistra studiów radiowych znacznie różni się zarówno w regionie szkolnym, jak i geograficznym, więc zainteresowani uczniowie są zachęcani do bezpośredniego kontaktu z każdą szkołą zainteresowaną, aby uzyskać szczegółowe i odpowiednie informacje o czesnym.

Studenci studiów radiotechnicznych są przygotowywani do pracy w szerokim asortymencie multimedialnych umiejętności. Wiele osób od razu znajduje pracę w produkcji radiowej, programowaniu, wiadomościach, reklamach i reklamach między innymi. Podczas gdy wielu studentów natychmiast po ukończeniu studiów poszukuje pracy w przemyśle rozrywkowym lub w szkolnictwie wyższym, inni jeszcze wykorzystują stopnie radiofonii jako odskocznię do uzyskania jeszcze wyższego stopnia zaawansowania.

Jeśli magister studiów radiowych brzmi jak odpowiedni kurs dla Ciebie, zapoznaj się z licznymi możliwościami edukacyjnymi dostępnymi na całym świecie, korzystając z naszej szerokiej bazy danych. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Studia radiowe
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (3)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania