Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Sztuka sceniczna
 • Muzyka
 • Studia orkiestrowe
Kierunki studiów
 • Sztuka sceniczna (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 Studia magisterskie Programy w Studia orkiestrowe 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Studia magisterskie Programy w Studia orkiestrowe

  Magister jest dla studentów okazją do bardziej wyspecjalizowanej edukacji na wyższym poziomie. Jest to wymaganie dla niektórych zawodów i zazwyczaj opiera się na umiejętnościach i wiedzy zdobytej podczas studiów licencjackich.

  Dla tych, którzy są zainteresowani, aby dowiedzieć się, co jest Master in Orchestral Studies, jest to program wyższego stopnia, który kształci muzyków do kariery jako muzyk orkiestrowy. Większość programów koncentruje się na budowaniu repertuaru muzycznego, często dostosowanego do konkretnego instrumentu gracza. Studia orkiestrowe dają również muzykom możliwość grania w lokalnych orkiestrach i ewentualnie trasy z orkiestrą przez część semestru.

  Ukończenie studiów magisterskich na kierunku orkiestrowym może zapewnić studentom umiejętności wykonywania dzieł artystycznych i interpretowania różnych stylów muzycznych na danym instrumencie. Dodatkowo, studia orkiestrowe mogą również przygotować absolwentów do odniesienia sukcesu w przesłuchaniach muzycznych i wywiadach.

  Programy studiów magisterskich na studiach orkiestrowych mogą być realizowane w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin i mogą trwać od półtora do trzech lat. Koszty programu mogą się różnić w zależności od miejsca, w którym program jest oferowany.

  Podstawowym wynikiem kariery dla studentów studiów orkiestrowych jest profesjonalny muzyk w orkiestrze. Wiąże się to z próbowaniem, występowaniem i ewentualnie podróżowaniem z zespołem przez jedną lub więcej sezonów. Dzięki specjalnym utworom w programie studiów, absolwenci, którzy odnieśli sukces, mogą również pracować jako dyrygent orkiestry lub jako instruktor lub nauczyciel dla studentów orkiestry. Wiele programów dla absolwentów współpracuje z lokalnymi zespołami, dzięki czemu studenci mają możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, a jednocześnie kończą studia.

  Stopnie magisterskie na studiach orkiestrowych są dostępne na całym świecie. Wybór programu może zależeć od zainteresowania konkretną profesjonalną orkiestrą. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.