Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 35 Studia magisterskie w Studia międzynarodowe 2023

35 Studia magisterskie Programy w Studia międzynarodowe 2023

Przegląd

Studenci, którzy chcą kontynuować naukę po uzyskaniu stopnia licencjackiego, często kontynuują studia magisterskie. Program studiów magisterskich wnika głębiej w wybraną dziedzinę studenta, często wymagając już poszerzonej wiedzy na ten temat.

Co to jest Master in International Studies? Świat się kurczy, a wraz z nim pojawia się zapotrzebowanie na specjalistów, którzy rozumieją, jak prowadzić firmę lub poruszać się po polityce na skalę globalną. Studenci studiów międzynarodowych mogą uczyć się zawiłości kultur społeczno-politycznych z całego świata, a także jak negocjować w obrębie tych kultur. Następnie mają szansę zastosować te umiejętności na stanowisku, które może mieć wpływ na sposób funkcjonowania świata. Zajęcia zazwyczaj koncentrują się na sprawach globalnych i praktykach zagranicznych.

Absolwenci studiów międzynarodowych dołączają do siły roboczej z silnymi umiejętnościami analitycznymi i umiejętnościami zarządzania. Często wiedzą, jak pracować z profesjonalistami ze wszystkich zakątków świata i mogą skutecznie zamykać oferty biznesowe lub wpływać na politykę w różnych regionach geograficznych.

Czas potrzebny na ukończenie studiów magisterskich zależy w dużej mierze od tego, czy student będzie pracował w pełnym wymiarze godzin czy w niepełnym wymiarze godzin. Czesne może również podlegać fluktuacjom, w zależności od tego, czy szkoła jest prywatna, czy publiczna i innych czynników. Przyszli studenci powinni porównać szkoły.

Absolwenci studiów międzynarodowych mogą realizować wiele zawodów. Bankowość międzynarodowa jest realną dziedziną dla studentów biznesu, którzy mogą zostać bankowcami lub doradcami finansowymi. Programy badawcze poszukują także absolwentów studiów międzynarodowych do wypełniania zadań badawczych. Zarówno rządy, jak i światowe organizacje non-profit to inne profesjonalne ścieżki, które mogą realizować również absolwenci. Mogą oni zostać dyplomatami lub ambasadorami, jeśli zechcą, lub mogą służyć organizacjom non-profit jako koordynatorzy programu.

Studenci zainteresowani Master in International Studies mogą znaleźć profesjonalne programy z całego świata specjalizujące się w tej dziedzinie edukacji. Wiele programów jest również dostępnych online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia humanistyczne
 • Studia międzynarodowe
Kierunki studiów
 • Studia humanistyczne (35)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania