Keystone logo

53 Studia magisterskie Programy w Gender Studies 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki społeczne
 • Gender Studies
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (53)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Gender Studies

  Master 's stopnia jest okazja, aby rozwinąć i pogłębić jeden ' s wykształcenie w danej dziedzinie, po ukończeniu studiów. Wiele zawodów wymaga tytuł magistra 's w dziedzinie pokrewnej, więc uczniowie o szczególnych celów zawodowych powinny zachować tę ścieżkę studiów w umyśle.

  &nbsp

  Co to jest Mistrz Gender Studies? Ten stopień kształci studentów na temat złożonej kwestii płci w nowoczesnym społeczeństwie. Każdy program może mieć szczególnego nacisku, takich jak prawa, pracy socjalnej czy socjologii. Jednak wszystkie programy Gender Studies wspólnym celem jest przygotowanie absolwentów do karier zawodowych odpowiadających koncepcji społecznych związanych z płcią. Kursy często dotykać i zawierać elementy historii feministycznej teorii przecięć, rewizjonistów i polityki.

  &nbsp

  Być może najbardziej zauważalną zaletą osiągnięcia tytuł magistra 's w gender studies jest zwiększona świadomość społeczna Program daje studentom.Praktyczna znajomość płci i sposób, w jaki funkcjonuje w społeczeństwie pozwala uczniom rozpoznać podobne wzorce kulturowe i identyfikacji niesprawiedliwości w jej wielu formach.

  &nbsp

  Koszty związane z Mistrzem Gender Studies różnią się w zależności od lokalizacji i wielkości te szkolne 's. Dla najbardziej up-to-date szacunków przyjęć i rejestracji kosztów, programów kontaktowych bezpośrednio przez biura przyjęć.

  &nbsp

  Wielu studentów może się zastanawiać, co mistrz stopień 's w badaniach płci ma do zaoferowania pod względem ich kariery. Stopień ten otwiera drzwi do wielu zawodów, w tym kontynuacji badań i nauczania w akademickich kół, polityki i prawa. W świadomości płci wzrasta, więcej pracodawców poszukują wykształconych osób z firma zrozumienie gender studies jako konsultantów. Choć wielu ludzi, którzy nie spędzili czasu na studiowanie płeć nie zdaje sobie sprawy, gender studies ma zastosowanie do prawie każdej dziedzinie, od mediów i filmoznawstwa na zdrowie.Płeć jest wszędzie, a absolwenci tych programów może zrobić cenną pracę czyniąc go bardziej widocznym dla ogółu społeczeństwa.

  &nbsp

  Gender studies ma wiele do zaoferowania, a coraz więcej studentów wpisujących się w programach na co dzień. Skorzystaj z naszej bazę danych szkół, aby znaleźć program, który pasuje do swoich celów i interesów. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.