Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Studia magisterskie w Nauki Abrahamowe 2024

5 Studia magisterskie Programy w Nauki Abrahamowe 2024

Przegląd

Często studenci, którzy skutecznie uzyskał tytuł licencjata zdecydować się na pracę w kierunku osiągnięcia magistra, który jest zaawansowanym wyniki w nauce przyznawane osobom, które pomyślnie zakończona około dwóch lub trzech latach intensywnych zajęć związanych z konkretnej dyscypliny.

Tylko to, co jest Master Studies Abrahama? Ten tok studiów wymaga ścisłej przegląd i badanie chrześcijaństwa, judaizmu i islamu, a także podstawowych zasad religii ', kulturowych i teologie. Nacisk jest często stosowany do obszarów takich jak języki obce, kultur w społecznościach Abrahama, przekonań religijnych i praktyk oraz jak wyznawcy tych religii przyczynia się do wspólnot i organizacji wokół nich.

Na ogół ci, którzy uzyskania magistra są w stanie zarobić więcej pieniędzy niż w polu tylko licencjackich studiów Abrahamowe stopni.Są też zwykle na zatrudnienie niż bez stopni, lub tych z mniejszym stopni akademickich.

Silne zróżnicowanie występuje z jednego programu i kraju do drugiego pod względem kosztów uzyskania magistra w badaniach Abrahama. Przyszli studenci powinni skonsultować się z biurem rekrutacji każdej szkoły biorą pod uwagę zastosowanie do kosztów czesnego.

Absolwenci abrahamowych programów studiów znajdują zatrudnienie w wielu dziedzinach. Wiele przejść do pracy w organizacjach charytatywnych lub non-profit z więzów religijnych. Inne wykonywania pracy misyjnej na terenach całej kuli ziemskiej. Niektórzy absolwenci wybrać uczyć Abrahamem badań lub pokrewny przedmiot w środowisku akademickim, takich jak szkoły lub uczelni, podczas gdy inni uczą przedmiot w instytucji religijnych.

Wiele programów studia Abrahamowe są oferowane w trybie online przez szkoły jakości na całym świecie, a baza danych jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łączenia ze szkołami i programów będących przedmiotem zainteresowania.Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia humanistyczne
  • Teologia
  • Nauki Abrahamowe
Kierunki studiów
  • Studia humanistyczne (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania