Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 15 Studia magisterskie w Stosunki pracy 2024

15 Studia magisterskie Programy w Stosunki pracy 2024

Przegląd

Tytuł magistra otrzymuje się po ukończeniu studiów i wymagań konkretnych modułów, często w tym przedstawieniu pisemnej pracy dyplomowej lub projektu. Programy te mogą być nastawione na studentów pochodzących bezpośrednio z programu studiów lub w stronę profesjonalistów, którzy pragną poprawić swoje możliwości zatrudnienia.

&nbsp

Ze zrozumieniem programów magisterskich w ogóle, można by zapytać: "Co to jest Mistrz Stosunków Pracowniczych?" Programy te zwykle obejmują takie tematy jak zarządzanie zasobami ludzkimi, stosunków pracy, rozwój pracowników, rozwoju programów świadczeń pracowniczych, pracy i Prawo Pracy, zatrudnienie i szkolenia, umiejętności negocjacyjne zbiorowych, a dochodzenie techniczne interakcji społecznych. Tematy te towarzyszą wielu powiązanych umiejętności w zakresie tworzenia i stosowania tematy.

&nbsp

Studenci programów cieszyć wiele korzyści, takich jak możliwość współpracy z osobami, które są już z powodzeniem uprawiających te umiejętności i instruktorów, którzy stają się ekspertami w branży. Na ukończeniu studiów studenci są dobrze przygotowane z wysokim poziomem zatrudnienia. Mają umiejętności niezbędnych dla procesów integracji zawodowej oraz świadomości obecnych i przyszłych polityk rynku pracy, uwydatnione przez zdolność do rozwiązywania problemów i tworzenia rozwiązań.

&nbsp

Koszty uczestnictwa w tych programów może mieć wpływ wiele czynników, takich jak szkoły, gdzie się znajduje. Instytucje te znajdują się na całym świecie, zainteresowane osoby powinny skontaktować się ze szkołą konkretnych informacji.

&nbsp

Po ukończeniu studiów, osoby, które ukończyły program często są w stanie poruszać się bezpośrednio do miejsc pracy takich jak dyrektor zasobów ludzkich, działu kadr, wynagrodzeń i świadczeń kierownika, negocjatorów umów i menedżerów stosunków pracy. Inne obowiązki zawodowe mogą obejmować zarządzanie różnorodnością w miejscu pracy lub międzynarodowych stosunków pracy. Dzięki tym zaawansowanym stopniu absolwenci znaleźć pozycje z lokalnymi firmami lub z międzynarodowych korporacji.

&nbsp

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w programie Master w Stosunków Pracy, wypełnij jedno lub więcej z głównych postaci w naszym programie aukcji. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia administracyjne
  • Zasoby ludzkie
  • Stosunki pracy
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (15)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania