Keystone logo

13 Studia magisterskie Programy w Marketing Marketing Sprawy konsumenckie 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Marketing
  • Marketing
  • Sprawy konsumenckie
Kierunki studiów
  • Marketing (13)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Studia magisterskie Programy w Marketing Marketing Sprawy konsumenckie

Sprawy konsumenckie jest na całym świecie pojawiają się dziedziną, która bada nabywców w ich otoczeniu gospodarczym, społecznym i ekologicznym. Zaawansowanym stopnia w sprawach konsumenckich jest dla osób, które chcą się dalej rozwijać zawodowo i rozwijać dodatkowe kwalifikacje na większą konkurencyjność na rynku pracy. Istnieje wiele ścieżek, które studenci mogą realizować, a programy są dostępne na całym świecie.

Co to jest Mistrz spraw konsumenckich? Programy łączą się podstaw rdzeniowe spraw konsumenckich, technologii, innowacji i zrównoważonej konsumpcji. Możesz wziąć lekcje w zachowaniach konsumentów, ekonomii rozwoju, lub cen behawioralnej. Gdy masz wykształcenie zasadnicze ekonomii konsumentów, można skupić się na obszarach bardziej funkcjonalnych, takich jak metody badań w zakresie przedsiębiorczości, strategii i organizacji, a także negocjacji umowy.

Studenci mogą zdobyć wiele umiejętności, które korzystają zarówno ich życie zawodowe i osobiste, uzyskując tytuł magistra 's.Ośrodków akademickich koncentruje się na kliencie, w kontekście zmian technologicznych, produktów i usług w ramach rynku i wewnątrz firm. Ponadto punkty dyskusyjne dla prowadzenia innowacji i roli konsumenta są główne elementy tego programu.

Zarabianie mistrza może trwać od jednego do trzech lat, w zależności od szkoły. Istnieje wiele międzynarodowych opcje i koszty mogą się różnić między szkołami. Osoby powinny skontaktować się z konkretnych programów, które ich interesują, aby określić oczekiwania kosztów.

Studenci z dyplomem Master 's można znaleźć możliwości rozwoju kariery zawodowej w wielu dyscyplinach i dziedzinach. Są to Consumer Insight menedżerów i specjalistów public relations, którzy przede wszystkim pracy w badaniach rynku odkryć obszary docelowe, które napędzają kreatywnych strategii. Mogą również prowadzić zespół specjalistów od marketingu, aby ustalić, co konsumenci chcą.

Studenci mogą zapisać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.Ci ludzie, którzy mają intensywny tryb życia i wymagają większej elastyczności w procesie edukacji powinna rozważyć udział kursów online. Większość uniwersytetów oferuje większość, jeśli nie wszystkie, ze swoich klas w module nauczania na odległość. Aby znaleźć odpowiednią szkołę dla Ciebie, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.