Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia nad sportem i ćwiczeniami
 • Nauki sportowe
 • Sporty na wolnym powietrzu
Kierunki studiów
 • Studia nad sportem i ćwiczeniami (1)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

1 Studia magisterskie Programy w Sporty na wolnym powietrzu 2024

  Popular degree type

  Popular education type

  Popular locations

  Studia magisterskie Programy w Sporty na wolnym powietrzu

  Tytuł magistra to program dla studentów, którzy mają tytuł licencjata i chcą głębiej zrozumieć wybrany przez siebie temat. Te stopnie pozwalają uczniom badać wybrany temat i realizować stanowiska na poziomie zarządzania w branży.

  Co to jest Master w Outdoor Sports? Uczniowie, którzy nie tylko kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, ale także dzielić się swoją pasją z innymi, mogą z przyjemnością zdobyć tytuł Mistrza w sporcie. Studenci mogą brać udział w kursach dotyczących ochrony, nauczania na świeżym powietrzu, określonych sportów na wolnym powietrzu i wielu innych. Takie zajęcia zazwyczaj przygotowują studentów do projektowania i realizacji programów dla miłośników przyrody. Studenci spędzają około dwóch lat, aby ukończyć program studiów magisterskich w sporcie.

  Dzięki zdobyciu tytułu Mistrza w sporcie, studenci mogą opanować wszystkie rodzaje zajęć na świeżym powietrzu, które mogą spędzić w wolnym czasie, jak również w trakcie kariery zawodowej. Ponadto uczniowie mogą uczyć się, jak kształcić różne grupy ludzi. Absolwenci zazwyczaj wychodzą z większym zrozumieniem i docenianiem świata naturalnego.

  Mistrz sportów outdoorowych może kosztować różne kwoty dla każdego ucznia. Osoby, które rozważają rozpoczęcie takiej przygody, powinny przejrzeć stawki czesnego każdej szkoły i ich lokalizacje, aby ustalić koszt programu.

  Ten program studiów jest idealny dla osób, które chcą spędzić swoją karierę na świeżym powietrzu. Absolwenci, którzy wybierają specjalizację w dziedzinie edukacji, mogą zostać dyrektorami obozów na tradycyjne obozy letnie. W parkach narodowych i stanowych często zatrudniani są absolwenci z tytułem magistra sportów outdoorowych. Co więcej, absolwenci mogą kontynuować przygody dla dorosłych, takie jak zajęcia z turystyki pieszej i spływy kajakowe. Bez względu na ścieżkę kariery, specjaliści ci często spędzają dużo pracy pod gołym niebem.

  Niezależnie od tego, czy uczniowie chcą uczyć się w swoich społecznościach, czy w całym innym kraju, prawdopodobnie będzie to dla nich program Master in Outdoor Sports. Ponadto niektórzy studenci wybierają opcję online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.