Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia artystyczne
 • Sztuka użytkowa
 • Rzemiosło artystyczne
Kierunki studiów
 • Studia artystyczne (4)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

4 Studia magisterskie Programy w Rzemiosło artystyczne 2024

  Studia magisterskie Programy w Rzemiosło artystyczne

  &nbsp

  Gdy patrzeć na pięknie wazonie projektu lub talerz i zastanawiam się w skomplikowanych rzeźbiarskich, to korzystają ze świata sztuki dekoracyjne. Jeśli lubisz tworzyć funkcjonalne, a jednocześnie piękne przedmioty, może to być obszar badań do rozważenia.

  Jakie są dekoracyjne Sztuka?

  Sztuki dekoracyjne znajdują się w projektowaniu i produkcji estetyczne, funkcjonalne, obiektów. Elementy sztuki dekoracyjne są często postrzegane w aranżacji wnętrz. Ponieważ elementy stworzone przez rzemiosła artystycznego są funkcjonalne w przyrodzie, ta dziedzina badań jest różna od sztuki, która produkuje piękno dla dobra urody 's sam.

  Jakie są korzyści z Biorąc Magister Sztuki Dekoracyjnej?

  Mistrz w stopniu Ozdabianie Arts zapewni zaawansowane szkolenia w dziedzinie sztuki dekoracyjnej. Projektantów wnętrz i innych profesjonalistów sztuki dekoracyjne mogą korzystać z tego szkolenia do dalszego ich celów zawodowych.

  Ile kosztuje Weź Magister Sztuki Dekoracyjnej?

  Twoja szkoła i kraju się wybrać na studia będzie zarówno wpływ na koszt mistrzem Sztuki Dekoracyjnej studiów.

  Jaki rodzaj kariery Poprawy można się spodziewać z Magister Sztuki Dekoracyjnej?

  Jeśli szukasz do podjęcia Sztuki Dekoracyjnej karierę na wyższy poziom, intensywne szkolenia, które pochodzi z mistrzem w stopniu sztuki dekoracyjne mogą zapewnić niezbędne szkolenia, aby pomóc.

  Dlaczego Weź kurs online Decorative Arts?

  Rzemiosło artystyczne nadaje się również do badania on-line, w niektórych obszarach. Jeśli na kurs online są oferowane w sztukach dekoracyjnych, można korzystać z przystępności i elastyczności na studiach.

  Gdzie Weź Magister Sztuki Dekoracyjnej?

  Szkół oferujących programy Master of Arts często oferują sztuki dekoracyjnej stopni. Można znaleźć Mistrza Sztuki Dekoracyjnej w jednym z wielu uniwersytetów na całym świecie.

  Jak zastosować się do Mistrza w Sztuki Dekoracyjnej?

  Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza ołowiu.