Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Nauki społeczne
 • Nauki polityczne
 • Rząd
Kierunki studiów
 • Nauki społeczne (23)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

23 Studia magisterskie Programy w Rząd 2024

  Studia magisterskie Programy w Rząd

  Kamień milowy pomiędzy tytułem licencjackim i doktoratem, tytuł magistra jest podyplomową nagrodą, która zazwyczaj trwa do trzech lat. Uczniowie, którzy osiągną swój cel zarobienia mistrza, mogą mieć znacznie więcej możliwości niż ci, którzy tego nie robią.

  Co to jest Master in Government? Ten stopień ogólnie zapewnia studentom szeroki zakres wiedzy, ponieważ uczą się, jak badać instytucje społeczne, w tym badanie obszarów reform i tworzenie zmian w społeczeństwie. Osoby w programie mogą uczyć się praktyki i teorii polityki i tworzenia polityki. Niektóre uczelnie umożliwiają studentom specjalizację w takich dziedzinach jak komunikacja polityczna, studia bezpieczeństwa czy studia nad demokratyzacją i zarządzanie.

  Studenci, którzy uzyskują tytuł magistra w zakresie zarządzania, uczą się szerokiego zakresu umiejętności, takich jak umiejętność rozpoznawania i analizowania problemów, a następnie tworzenia skutecznych rozwiązań, dzięki czemu osoby dobrze rozwinięte mogą tworzyć życiorysy konkurencyjne. Wielu studentów ma dużą wiedzę praktyczną na temat rządów, ekonomii, statystyki i analizy polityki. Stopień ten może uczyć ludzi skutecznego mówienia publicznie, słuchać bardziej aktywnie i lepiej zarządzać swoim czasem.

  Nie ma ustalonej liczby, aby opisać koszt uzyskania dyplomu w rządzie. Ogólnie rzecz biorąc, każda instytucja ucząca się ustala własną cenę za godzinę kredytową, a każdy kraj ma własne przepisy dotyczące wysokości opłat pobieranych przez uczelnię. Możliwość stypendiów i stypendiów może również zmienić cenę.

  Zdobycie tytułu magistra w rządzie zapewnia różnorodne ścieżki kariery dla absolwentów. Niektórzy mogą przejść do oczywistych ścieżek kariery, takich jak stanie się lobbystą lub urzędu politycznego. Inni mogą pracować jako menedżerowie zasobów ludzkich, ekonomiści lub politolodzy. Jeszcze inni mogą zdecydować się na nauczanie rządu na poziomie szkoły średniej lub pomaturalnej jako nauczyciele lub profesorowie. Niezależnie od tego, czy jest to agencja rządowa, uniwersytet, prywatna firma czy korporacja, wiele możliwości jest pełnych.

  Kolegia, uniwersytety i inne szkoły policealne mogą zapewniać państwowe programy magisterskie na całym świecie. Osoby, które chcą się teleportować, mogą również w wielu przypadkach uczestniczyć w kursach online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.