Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 Studia magisterskie w Rysunek techniczny 2024

2 Studia magisterskie Programy w Rysunek techniczny 2024

Przegląd

Magister daje studentom możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Te programy na poziomie magisterskim można zwykle ukończyć w ciągu jednego do dwóch lat.

Co to jest Master in Technical Drawing? Programy te mają na celu budowanie na konceptualnym zrozumieniu architektury, inżynierii i metod projektowania oraz ćwiczenie umiejętności rysowania do wykorzystania w profesjonalnych warunkach. Tematy kursów mogą obejmować rysowanie w zakresie sztuk plastycznych, urbanistyki, technologii i nauk humanistycznych. Uczniowie są zachęcani do tworzenia ram umiejętności w oparciu o aktualne wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem w środowisku miejskim. Wstęp do programu może wymagać tytułu licencjata z architektury lub innej ściśle powiązanej dziedziny.

Zdobycie dyplomu z rysunku technicznego może przynieść korzyści uczniom na wiele sposobów zawodowych i osobistych. Poznanie skutecznych metod badawczych, zrozumienie wpływu spraw społecznych i inżynierskich oraz możliwość planowania i realizacji realistycznych projektów to cenne umiejętności, które można wykorzystać do indywidualnego wzbogacenia i uzyskania dostępu do konkurencyjnych stanowisk o wyższej pozycji.

Programy są dostępne na całym świecie, więc koszty i czas trwania kursu mogą się różnić w zależności od instytucji. Studenci zainteresowani rejestracją powinni skontaktować się z konkretnymi szkołami, pytając o koszty i wymagania.

Ukończenie studiów magisterskich na rysunku technicznym może pokazać absolwentom wiele interesujących możliwości kariery. Większość potencjalnych miejsc pracy znajduje się w branży architektonicznej jako kreślarze. Inne dziedziny wymagające przygotowania stanowisk to: inżynieria lądowa, elektronika i produkcja. Określone stanowiska pracy dla specjalistów od rysunków technicznych mogą obejmować architektów, projektantów produktów, programistów, inżynierów komputerowych, kreślarzy CAD, projektantów aplikacji, elektryków, specjalistów budowlanych, projektantów wnętrz i specjalistów elektronicznych.

Elastyczne kursy w niepełnym wymiarze godzin i kursy online są dostępne dla studentów o napiętych harmonogramach i ograniczonym dostępie lub możliwości uczestnictwa w placówce. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia architektoniczne
 • Rysunek techniczny
Kierunki studiów
 • Studia architektoniczne (2)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów