Keystone logo

1 Studia magisterskie Programy w Nauki społeczne Studia nad rozwojem Rozwój społeczności w Nanaimo, Kanada dla 2024

Filtry

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Nauki społeczne
  • Studia nad rozwojem
  • Rozwój społeczności
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular study format

Studia magisterskie Programy w Nauki społeczne Studia nad rozwojem Rozwój społeczności

Jeśli chcesz naprawdę zmienić życie ludzi, Rozwój Społeczności może być właśnie dla Ciebie. W tej dziedzinie chodzi o poprawę dobrostanu jednostek i społeczności poprzez stawienie czoła różnym wyzwaniom społecznym, gospodarczym i środowiskowym.

Podczas programu studiów na rzecz rozwoju społeczności będziesz poznawać takie tematy, jak socjologia, antropologia, planowanie urbanistyczne, ekonomia i analiza polityki.

Dyplom z rozwoju społeczności może prowadzić do naprawdę satysfakcjonujących możliwości kariery zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Wyobraź sobie współpracę z agencjami rządowymi, organizacjami non-profit lub firmami w celu tworzenia i oceny programów rozwoju społeczności. Możesz też współpracować z architektami, inżynierami i decydentami, aby kształtować plany zagospodarowania przestrzennego i przepisy dotyczące zagospodarowania przestrzennego na rzecz zrównoważonego wzrostu.

Mając dyplom z rozwoju społeczności, będziesz więcej niż gotowy do rozwiązywania złożonych problemów społecznych, ekonomicznych i środowiskowych.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.