Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 43 Studia magisterskie w Rozwój gospodarczy 2024

43 Studia magisterskie Programy w Rozwój gospodarczy 2024

Przegląd

Magister lub magister nauki to program edukacyjny, który wymaga około dwóch lat pełnego studium. Przed rozpoczęciem studiów magisterskich studenci muszą najpierw ukończyć studia licencjackie w podobnym polu. Po ukończeniu studiów magisterskich studenci mogą być w stanie znaleźć wysoko wykwalifikowane miejsca pracy, które zapewniają lepsze wynagrodzenie i możliwości awansu.

Co to jest magister rozwoju gospodarczego? W tym programie podyplomowym studenci uczą się na kursach makroekonomicznych i mikroekonomicznych, metodach ilościowych, teorii handlu, ekonomii politycznej, globalizacji, mikrofinansowaniu i modelowaniu, aby lepiej zrozumieć teorie rozwoju ekonomicznego i polityki wpływające na wzrost i rozwój społeczności na całym świecie . Uczniowie uzupełniają swoje zajęcia, a także końcowy dokument lub projekt badawczy, aby wykazać się wiedzą z zakresu rozwoju gospodarczego.

Zdobywając swój magister, studenci nabierają krytycznego myślenia, komunikacji i innowacyjnych umiejętności rozwiązywania problemów, które mogą być korzystne zarówno dla ich osobistego, jak i zawodowego życia. Absolwenci uczą się, jak wykorzystać ich wiedzę do problemów związanych z rzeczywistością, aby wprowadzić skuteczną zmianę.

Koszt uzyskania tytułu magistra w dziedzinie rozwoju gospodarczego może się nieco różnić w przypadku każdego ucznia i każdej szkoły. Zaleca się, aby uczniowie w pełni badali konkretną szkołę i program i jeśli potrzebują ubiegać się o stypendia.

Osoby, które ukończyły studia magisterskie w dziedzinie rozwoju gospodarczego, często mają wysokie zapotrzebowanie na stanowiska jako planiści urbanistyczni, koordynatorzy projektów rozwojowych i projektanci ekonomiczni, pracujący dla rządów lokalnych lub międzynarodowych, prywatnych firm zajmujących się rozwojem, twórców budowlanych, a nawet organizacji non-profit i charytatywnej Agencji.Wielu uczniów decyduje się na kontynuowanie nauki po ukończeniu studiów magisterskich i uzyskanie tytułu doktora nauk technicznych, aby móc kontynuować naukę i zrozumienie.

Zarabianie studiów magisterskich może być krokiem na drodze uczniów pracujących w celu osiągnięcia swoich celów na życie. Jeśli chcesz poszerzyć swoją edukację, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej przez Ciebie szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Ekonomika
  • Ekonomia
  • Rozwój gospodarczy
Kierunki studiów
  • Ekonomika (43)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania