Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 22 Studia magisterskie w Ropa naftowa i gaz 2023

22 Studia magisterskie Programy w Ropa naftowa i gaz 2023

overview

Wiele osób realizujących Master w ropy, gazu i energii wybrać na zwiedzanie rynku energii, która jest niezbędna dla gospodarki światowej i branży bardzo lukratywny. Ten stopień dostarcza cennych informacji o branży, w tym przegląd współczesnych problemów na rynku.

Co to jest Mistrz ropy, gazu i energii? Zaawansowanym stopniu jest dalsze kształcenie, które dadzą studentom zasadniczych wiedzy, takich jak prawo ropy naftowej i gazu, umowy finansowej i rachunkowości zarządczej, zarządzania operacjami i oszczędności energii. Studenci poznają również podstawowe elementy budowy strategii zarządzania środowiskiem, takich jak zarządzanie ludźmi i rozwoju organizacyjnego. Osoby fizyczne mogą działać w kierunku kariery, które uczynią prawdziwą różnicę w przyszłości zrównoważonego rozwoju Ziemi.

Istnieje wiele powodów, by wybrać, aby zrobić magistra ropa, gaz, i oczywiście energetycznej.Program uczy wielu umiejętności, takich jak marketing, metod badawczych, zarządzania strategicznego, zarządzania i przedsiębiorczości, węgla i współczesnych zagadnień w oleju, gazu i energii. Dodatkowo, mistrzem w tej dziedzinie pozwala jednostce na ruch w górę drabiny korporacyjnej szybko.

Koszty zależą od instytucji, program może trwać od jednego do trzech lat. Z tego powodu istotne jest, że badania program dokładnie się upewnić, program oferowany pasuje do swoich celów.

Absolwenci są w wysokim popytem na wielu stanowiskach, takich jak ropa naftowa i gaz analityk, energii i zrównoważonego rozwoju, manager projektu wydajności analityk i koordynator projektu. Studenci będą rozwijać umiejętności potrzebne do rozwiązywania kwestii dotyczących środowiska i klimatu.

Dostępne dla programu z różnych uniwersytetów wiele międzynarodowych opcje.Kursy online są idealnym wyborem dla tych, którzy mieszkają w odległych obszarach na całym świecie z niewielkim dostępem do obiektu. Opcje webowe też dla osób, które wymagają elastyczny harmonogram. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia energetyczne
  • Energia
  • Ropa naftowa i gaz
fields_of_study
  • Studia energetyczne (22)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format