Keystone logo

46 Studia magisterskie Programy w Rachunkowość zarządcza 2024

Filtry

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Ekonomika
 • Księgowość
 • Rachunkowość zarządcza
Kierunki studiów
 • Ekonomika (46)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Studia magisterskie Programy w Rachunkowość zarządcza

  Zdobywając dyplom w dziedzinie rachunkowości może uruchomić każdy student kierunku lukratywną karierę w finansach. Choć tytuł licencjata może Ci na dobrej drodze, Master Management Accounting można otworzyć ścieżki kariery korporacyjnych i rządowych, które wystawią wiedzy finansowej absolwentów do wszelkiego rodzaju zastosowań.

  Co to jest Master Management Accounting? Program ten stopień ma bardziej skoncentrowane podejście do rachunkowości, aby studentom doskonalić swoje umiejętności finansowych. Zajęć często wymaga pogłębionej analizy opodatkowania, audytu, rachunkowości systemów informatycznych, corporate finance i rachunkowości zarządczej. Studenci zwykle trzeba mieć ukończone tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej studiów, zanim się przyjęty do takiego programu. To trwa około dwóch lat, aby zakończyć ten typ stopnia.

  Księgowość jest jednym z najszybciej dziedzinie uprawy kariery w świecie.Istnieje wiele korzyści z zdobywając wykształcenie wyższe w dziedzinie badań, w tym, że niektóre programy księgowe mogą pomóc w zarabiać CPA lub certyfikaty CIA, które pomogą Ci znaleźć pracę po ukończeniu studiów. Pracodawcy mogą również sprzyjać wnioskodawcom zaawansowanym stopniu.

  Koszt zdobywając tytuł magistra rachunkowości zarządczej jest bardzo zróżnicowana w zależności od instytucji, a nawet kraju studiów. Studenci powinni programy badawcze oraz aby zrozumieć, jakiego rodzaju koszty są zaangażowane.

  Uzyskanie magistra rachunkowości zarządczej lepiej przygotowuje absolwentów do rozliczania się w biznesie i administracji. Praca z agencji rządowych lub dużych korporacji może być niemożliwe. Oferty pracy podobne do tego stopnia często obejmują zarządzanie aktywami, analizy wydajności, budżetowania, analizy kosztów i więcej. Te dni, wielu pracodawców są wymagające ich księgowi przynajmniej posiadać tytuł magistra przed zatrudnieniem.

  Studenci mogą ubiegać się zazwyczaj takiego programu w Internecie. Przed zastosowaniem, studenci zazwyczaj muszą mieć uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. Stenogramy i rozmowa może być również konieczne. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.