Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 62 Studia magisterskie w Psychologia edukacyjna 2023

62 Studia magisterskie Programy w Psychologia edukacyjna 2023

overview

Realizując program magisterski, studenci powinni przygotować się do intensywnych kursów i rygorystycznych projektów badawczych. Stopień przyznania tych programów jest ogólnie uważany za wyższy niż licencjat i niższy niż doktoranckie dane uwierzytelniające.

Psychologia edukacji to nauka o tym, jak ludzie zachowują się i myślą podczas nauki. Co to jest Master w psychologii edukacyjnej? Osoby uczące się zdobywania profesjonalnej wiarygodności często zapisują się w tych programach jako kontynuacja studiów podyplomowych z psychologii. Wspólnym celem wielu programów studiów magisterskich z zakresu psychologii edukacji jest przekazywanie informacji i umiejętności niezbędnych do krytycznej oceny procesów uczenia się. Osiąga się to poprzez dokładne zbadanie różnych czynników wpływających na zdobywanie wiedzy poprzez zajęcia takie jak biologia, akwizycja języka i socjologia rodziny.

Istnieje wiele korzyści z rozumienia psychologii, ale głębsze zrozumienie i współczucie dla innych jest jednym z najbardziej pomocnych w życiu osobistym i zawodowym. W szczególności psychologia edukacyjna może pomóc przyspieszyć własne procesy uczenia się. Ponadto grupa entuzjastycznych rówieśników zdobytych w wielu programach magisterskich jest często źródłem wsparcia przez całe życie absolwenta.

Koszty związane z wykształceniem są różne w zależności od instytucji. Często najlepiej jest odwoływać się bezpośrednio do informacji publikowanych przez poszczególne szkoły.

W placówkach opieki nad dziećmi często zatrudniani są psycholodzy oświatowi, zwłaszcza ci, którzy zapewniają opiekę uczestnikom programu o ograniczonych zdolnościach komunikacyjnych. Obowiązki tej opiekuńczej pozycji mogą obejmować przekazywanie informacji zwrotnych rodzicom, zarządzanie sesjami edukacyjnymi i opracowywanie planów działań. Szkoły publiczne i prywatne często szukają absolwentów programów edukacyjnych i psychologicznych, aby służyć jako trenerzy nauczania lub nauczyciele. Doradcy mogą pomóc uczniom poprzez identyfikowanie przeszkód i opracowywanie zindywidualizowanych rozwiązań. Nauczyciele ze znajomością psychologii mogą być dobrze przygotowani do zarządzania klasą, opracowywania strategii uczenia się i, oczywiście, uczenia psychologii uczących się.

Programy psychologii edukacyjnej są często pierwszym krokiem ku spełnionej przyszłości. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Psychologia edukacyjna
fields_of_study
  • Edukacja (62)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format