Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Studia magisterskie w Przywództwo na zewnątrz 2023

1 Studia magisterskie Programy w Przywództwo na zewnątrz 2023

overview

Stopień magistra zwykle wymaga od jednego do trzech lat studiów po uzyskaniu przez studenta stopnia licencjata. Programy mogą mieć charakter profesjonalny lub badawczy. Są one dostępne w prawie każdym obszarze tematycznym.

Co to jest Master in Leadership? Ten poziom wykształcenia wyższego uczy umiejętności przywódczych wychowawców i poszukiwaczy przygód. Studenci mogą nauczyć się ułatwiać doświadczenia na świeżym powietrzu i rozwijać umiejętności przetrwania. Większość programów oferuje kursy, które zabierają uczniów na zewnątrz, gdzie pracują z małymi grupami, prowadzą badania i uczestniczą w dyskusjach w klasie. Studenci mogą brać udział w kursach z zakresu teorii i filozofii nauczania doświadczalnego, zasad przywództwa i praktyk, przetwarzania grupowego i facylitacji, medycyny dzikiej przyrody, zarządzania środowiskiem i etyki. Ten stopień dąży do przyciągnięcia miłośników zewnątrz wszelkiego rodzaju.

Ludzie w tych programach mogą rozwinąć wiele interesujących umiejętności. Często stają się biegli w medycynie dzikiej przyrody, która przygotowuje ich do korzystania z ograniczonych zasobów do radzenia sobie w nagłych sytuacjach medycznych. Uczniowie mogą również nauczyć się prowadzić i słuchać.

Master in Outdoor Leadership jest dostępny tylko na wybranych uniwersytetach. Kursy mogą się bardzo różnić w zależności od programu. Z tego powodu uczniowie są zachęcani do skontaktowania się z wybraną przez siebie szkołą w celu uzyskania informacji na temat kosztów.

Istnieją ekscytujące możliwości dla kogoś z tytułem magistra w zakresie zewnętrznego przywództwa. Uczniowie zwykle uczą się wartościowych umiejętności badawczych, które pozwalają im wnieść wkład w wiedzę dotyczącą otaczającej przygody. Zdobywają unikalny zestaw umiejętności, który przygotowuje ich do zaskakująco szerokiego wachlarza ofert pracy, pomimo koncentracji na niszowych programach. Absolwenci mogą zostać zakwalifikowani do ciekawych pozycji, takich jak instruktor survivalu, fotograf i pisarz przygodowy, kierownik ds. Zasobów naturalnych, programista rekreacji, kierownik ds. Rekreacji lub programista zewnętrzny w szkole podstawowej.

Master's in Outdoor Leadership to specjalny stopień oferowany tylko na wybranych uniwersytetach. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Zarządzanie parkami i rekreacją
  • Przywództwo na zewnątrz
fields_of_study
  • Turystyka i hotelarstwo (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format