Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia inżynieryjne○
 • Projektowanie inżynieryjne
 • Projektowanie transportu
Kierunki studiów
 • Studia inżynieryjne○ (21)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

21 Studia magisterskie Programy w Projektowanie transportu 2024

  Studia magisterskie Programy w Projektowanie transportu

  Zazwyczaj kontynuacja studiów licencjackich, program studiów magisterskich oferuje studentom możliwość zaawansowanych studiów. W zależności od programu, studenci zwykle kończą studia w ciągu 1-2 lat w pełnym wymiarze godzin.

  Co to jest Master in Transportation Design? Projekt transportu na ogół łączy w sobie fascynujący świat wzornictwa ze światowym transportem o dużej liczbie stopni, a uczniowie przygotowują praktyczne i innowacyjne projekty dla światowych technologii tranzytowych. Studenci mogą nauczyć się poruszać w najnowszych trendach społecznych w transporcie, jednocześnie angażując swoją kreatywność w praktyczną naukę, modelowanie i podstawowe zasady w tej dziedzinie. Często Mistrz w projektowaniu transportu zawiera element praktyki, w którym studenci pracują nad realnymi projektami i zdobywają ważne doświadczenie zawodowe.

  Studenci w zakresie projektowania transportu mogą nauczyć się tworzyć praktyczne i eleganckie modele swojej pracy na papierze iw formatach cyfrowych. Mogą również stać się kompetentnymi badaczami w dziedzinie projektowania samochodów i zyskać zdolność do wykorzystywania innowacji w stosunku do celów biznesowych. Umiejętności te mogą pomóc uczniom wyróżnić się z tłumu i stać się ekspertami w tej dziedzinie.

  Lokalizacja uniwersytetu, rejestracja studentów i specyfika programu mogą mieć wpływ na koszty studiów magisterskich. Przed przyjęciem do szkoły uczniowie powinni skontaktować się z biurami planowania finansów swoich szkół, aby upewnić się, że program odpowiada zarówno potrzebom edukacyjnym, jak i budżetowym.

  Możliwości obfitują absolwentom w projektowanie transportu. Studenci mogą zajmować stanowiska w dużych firmach produkujących samochody, firmach projektowych, organizacjach bezpieczeństwa publicznego i korporacjach lotniczych. Szczególne kariery prowadzone przez osoby z tego stopnia obejmują projektanta wnętrz samochodów, konsultanta projektu, urbanisty, projektanta sprzętu i inżyniera projektowania transportu. Chociaż większość osób z tej branży pracuje w przemyśle samochodowym, wiele z nich odniosło sukces również w handlu i firmach inżynieryjnych.

  Zostaw konkurencję w tyle z Master of Design w transporcie z prestiżowych uniwersytetów na całym świecie. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.