Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 29 Studia magisterskie w Program nauczania 2024

29 Studia magisterskie Programy w Program nauczania 2024

Przegląd

Stopień magistra jest zwykle przyznawany studentom, którzy ukończyli program studiów w dziedzinie zainteresowań po ukończeniu studiów licencjackich. Ten program zazwyczaj trwa od jednego do trzech lat, obejmuje zaawansowane studia i badania, i jest warunkiem wstępnym do zapisania się na studia doktoranckie.

Co to jest magister w programie nauczania? Ten program studiów podyplomowych może obejmować przedmioty nauczania, wykłady i nauczania dla uczniów w każdym wieku i umiejętności. Jest to zazwyczaj połączenie wymaganych kursów podstawowych i kursów fakultatywnych. Instruktaż może koncentrować się na ocenie programów nauczania, edukacji nauczycieli, polityki szkolnej i rozwoju przywództwa. Programowe specjalności dla tego programu mogą obejmować wykształcenie podstawowe i średnie, czytanie i czytanie. Nacisk może być kładziony na opracowywanie programów nauczania dla różnych kierunków studiów.

Studenci, którzy uczą się w tej dziedzinie, często zwiększają zdolność rozumowania obiektywnie i celowo, co może być korzystne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Stopień w programie nauczania może również zwiększyć zdolność do nauczania wyraźnie i do prezentacji informacji w sposób angażujący, które pomagają tym, którzy bezpośrednio uczestniczą w klasie.

Koszt tego programu może zależeć od wielu czynników. Wiele internetowych instytucji oferuje ten program i pobiera różne kwoty za czesne, opłaty i książki. Pakiet pomocy finansowej może również wpłynąć na ostateczny koszt. Uczniowie powinni skontaktować się z każdą szkołą, aby uzyskać dokładne koszty.

Studenci, którzy ukończą program nauczania w ramach programu nauczania mogą być w stanie konkurować o różnorodne zawody w całym spektrum edukacyjnym. Awans i awans na stanowiska kierownicze i zarządzanie są często dostępne dla tych absolwentów. Mogą również pracować dla szkoły lub uniwersytetu jako nauczyciele lub profesorowie, dyrektorzy szkół średnich, kuratorzy szkolni, nauczyciele i doradcy edukacyjni.

Master in Curriculum można zdobyć w dziesiątkach instytucji na całym świecie. W niektórych programach portale internetowe pozwalają na elastyczność w planowaniu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Edukacja
  • Instruction
  • Program nauczania
Kierunki studiów
  • Edukacja (29)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania