Keystone logo

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia prawnicze
 • Studia z zakresu prawa gospodarczego
 • Prawo własności intelektualnej
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (13)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

13 Studia magisterskie Programy w Prawo własności intelektualnej 2024

  Studia magisterskie Programy w Prawo własności intelektualnej

  Master of Law zapewnia specjalistyczne kształcenie dla osób posiadających stopnie naukowe, zarówno zawodowe, jak i licencjackie lub w pokrewnych dziedzinach. Niektóre firmy i firmy wymagają, aby ten stopień został dopuszczony do praktyki prawnej.

  Co to jest magister prawa własności intelektualnej? Studia prawnicze i biznesowe łączą się, aby zapewnić studentom wszechstronne zrozumienie zarówno krajowego, jak i międzynarodowego prawa własności, a także dzisiejszych rynków. Poznaj szczegółowe informacje o tajemnicach handlowych, prawach autorskich, patentach i znakach towarowych dzięki temu wysoce wyspecjalizowanemu stopniowi. Rozwijający się świat technologii wymaga, aby prawo stale dostosowywało się do zmieniającego się krajobrazu. Poznanie prawa własności intelektualnej w cyberprzestrzeni może tylko wspomóc karierę przyszłego studenta.

  Studenci prawa własności intelektualnej mogą doskonalić swoje umiejętności analityczne i badawcze, niezależne umiejętności krytycznego myślenia i komunikacji. Mogą one nie tylko pomóc uczonym w ich praktyce prawniczej, ale także w ich zdolności do rozróżniania informacji związanych zarówno z kwestiami prawnymi, jak i biznesowymi w kraju lub na arenie międzynarodowej.

  Większość programów wymaga dwóch lat na ukończenie, choć ich koszt jest różny w zależności od uniwersytetu. Szybkie wyszukiwanie powinno dostarczyć informacji niezbędnych do podjęcia świadomej decyzji finansowej i naukowej dotyczącej najlepszego programu dla każdego ucznia.

  Magister prawa własności intelektualnej może podnieść swoje CV w konkurencyjnej puli rekrutacyjnej, a wielu menedżerów zatrudniania poszukuje specjalistów w określonych rodzajach prawa. Nawet ci, którzy udzielają porady ogólnej, mogą skorzystać z wiedzy zdobytej, ponieważ większość prawników jest zobowiązana do napotkania pewnych aspektów prawa własności intelektualnej w swojej karierze. Nawet najbardziej ogólny adwokat często oczekuje znajomości różnych aspektów międzynarodowego prawa własności w sprawach biznesowych. Konkretne tytuły pracy obejmują prawnika zajmującego się prawami własności intelektualnej i rzecznika patentowego.

  Kilka uniwersytetów z całego świata oferuje internetowe i osobiste programy koncentrujące się na prawie własności intelektualnej. Aby przejść do następnych kroków, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.