Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 16 Studia magisterskie w Prawo europejskie 2023

16 Studia magisterskie Programy w Prawo europejskie 2023

overview

Aby uzyskać dostęp do większej liczby ekscytujących karier, wielu studentów decyduje się kontynuować edukację po ukończeniu studiów licencjackich, zapisując się na program magisterski. Ukończenie studiów magisterskich może zapewnić studentom specjalistyczną wiedzę w wybranej dziedzinie zawodowej.

Co to jest magister prawa europejskiego? Jak sama nazwa wskazuje, tego rodzaju program daje studentom wiedzę ekspercką na temat prawa w Europie, oferując kursy na takie tematy, jak mechanika prawa. Studenci mogą studiować różne rodzaje prawa, w tym prawo podatkowe, konsumenckie, internetowe i firmowe, aby umożliwić im szersze zrozumienie tematu. Program ten zapewnia studentom wszechstronne zrozumienie, w jaki sposób prawo funkcjonuje zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Podobnie jak w przypadku każdego programu magisterskiego, magister prawa europejskiego pomaga uczniom rozwijać zestaw umiejętności, który może okazać się przydatny zarówno w dziedzinie kariery, jak i osobistych staraniach. Doskonałe umiejętności badawcze i organizacyjne mogą pomóc uczniowi wyróżnić się na rynku pracy, a umiejętności komunikacyjne mogą być przydatne w każdym aspekcie życia.

Nie ma ustalonej ceny za studia magisterskie. Koszty różnią się w poszczególnych szkołach, szczególnie między uniwersytetami w różnych krajach, a kursy odbywają się osobiście lub w Internecie, ponieważ ceny drastycznie się różnią.

Studenci, którzy uzyskają tytuł magistra prawa europejskiego, mogą mieć dostęp do ciekawej i różnorodnej oferty pracy. Bycie urzędnikiem państwowym jest dla wielu atrakcyjną pracą, podczas gdy inni przyjmują stanowiska jako prawnicy, zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym. Niektórzy znajdują pracę jako nauczyciele, a inni wolą szukać zawodów jako urzędnicy sądowi. Mogą być również dostępne kariery jako doradcy rządowi.

Tytuł magistra można uzyskać online lub osobiście. W zależności od harmonogramów uczniów, lekcje online mogą zapewnić im elastyczność, której potrzebują, aby zrównoważyć swoją edukację z życiem osobistym. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Studia magisterskie
  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Magister nauk humanistycznych (MA)
  • Studia prawnicze
  • Studia z zakresu prawa krajowego
  • Prawo europejskie
fields_of_study
  • Studia prawnicze (16)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format