Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 12 Studia magisterskie w Prawo zawodowe 2023

12 Studia magisterskie Programy w Prawo zawodowe 2023

Przegląd

Studia prawnicze otwierają drzwi do wielu karier. Możesz zostać nie tylko adwokatem lub sędzią; prawo znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach i może być stosowane do innych przedmiotów, takich jak Edukacja, Biznes, Ubezpieczenia i Dziennikarstwo. Studia prawnicze kształtują politykę, gospodarkę i społeczeństwo na wiele sposobów i często jest to gorący temat kontrowersji w dużych sprawach sądowych. Jeśli interesuje Cię kształtowanie społeczeństwa i przestrzeganie prawa, studia magisterskie na kierunku Prawo mogą być odpowiednim wykształceniem dla Ciebie.

Na tej stronie możesz znaleźć wiele różnych programów studiów magisterskich na kierunku prawo, a także pod-dyscyplin prawa, włączając biznes, podatki czy finanse. Przejrzyj programy studiów magisterskich na kierunku prawa ze specjalizacją prawo ochrony środowiska, prawa człowieka, prawo karne, prawo europejskie, prawo międzynarodowe, prawo technologii i wiele innych i znajdź kierunek, który Ci najbardziej odpowiada.

Kliknij na "Czytaj" i uzyskaj więcej informacji na temat programów swojego wyboru. Nie zawahaj się wypełnić wniosek o bezpłatne informacje na temat programu - zostanie on wysłany do osoby odpowiedzialnej za program i rejestrację i otrzymasz bardziej szczegółowe informacje bezpośrednio od szkoły. Już teraz zacznij szukać swoich przyszłych studiów magisterskich na prawie!

Czytaj więcej

Filtry

 • Studia magisterskie
 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Magister nauk humanistycznych (MA)
 • Studia zawodowe
 • Prawo zawodowe
Kierunki studiów
 • Studia zawodowe (12)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania